درودگر: مشکلی برای پرداخت پول اوساگونا از طرف سازمان لیگ وجود ندارد/ منتظر اعلام شماره حساب از سوی پرسپولیس هستیم

عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ تأکید کرد مشکلی برای پرداخت مطالبات کریستین اوساگونا از محل درآمدهای باشگاه پرسپولیس در این سازمان وجود ندارد.

حدود ۱۰ روز پیش با درخواست باشگاه پرسپولیس و تصمیم هیئت رئیسه سازمان لیگ مقرر شد مطالبات کریستین اوساگونا از پرسپولیس از محل درآمدهای این باشگاه نزد سازمان لیگ پرداخت شود تا به این ترتیب سرخپوشان مشکلی برای صدور کارت بازی وحدت هنانوف و منوچهر صفروف دو بازیکن تاجیکستانی خود نداشته باشند.

موضوعی که به تصویب هیئت رئیسه سازمان لیگ رسیده و قرار است به زودی مطالبات ۹۶ هزار دلاری (به علاوه ۵ درصد سود سالیانه) اوساگونا از پرسپولیس از محل درآمدهای این باشگاه نزد سازمان لیگ پرداخت شود.

صادق درودگر عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ در گفت‌و‌گو با تسنیم درباره این موضوع و اینکه آیا مطالبات اوساگونا به حساب این بازیکن پرداخت شده است یا خیر؟ گفت: پرسپولیس ۹ میلیارد تومان نزد سازمان لیگ پول دارد و مشکلی از این بابت نیست.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مطالبات اوساگونا از سوی سازمان لیگ به حساب این بازیکن واریز شده است؟ عنوان کرد: هر زمانی باشگاه پرسپولیس شماره حساب اوساگونا را به ما اعلام کند، مطالبات این بازیکن به حساب او واریز خواهد شد. تاکنون باشگاه پرسپولیس به ما شماره حساب نداده است.

«آیا سازمان لیگ می‌تواند به صورت مستقیم مطالبات اوساگونا را به حساب این بازیکن واریز کند؟» عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ در واکنش به این سؤال گفت: بله مشکلی وجود ندارد. هر زمانی به ما شماره حساب اعلام کنند پول را واریز می‌کنیم.

  Read more…

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز