تهیه دسر موز

دستور تهیه دسر موز ساده خانگی

دستور تهیه دسر موز ساده خانگی

برای شما در این مطلب از وب سایت تفریحی و سرگرمی نازشو می خواهیم دستور تهیه دسر موز ساده خانگی را به شما آموزش دهیم. دسر ها که در فصل های مختلف بسیار متنوع و خوشمزه هستند. و ما برای شما یکی از بهترین نوع های آن را که می توانید در خانه به راحتی تهیه کنید را به شما آموزش می دهیم. این دسر که معروف به دسر بیسکویت و موز است به آسانی در خانه آماده می شود و شما در عرض کمتر از نیم ساعت می توانید آن را آماده کنید.

 چی لازم دارم:
پودر کاسترد – یک قاشق غذاخوری سرپر
بیسکویت پتی بور-یک بسته
موز- یک عدد بزرگ
شکر- 2 قاشق غذاخوری
خامه صبحانه – یک قاشق غذاخوری
گلاب- یک قاشق غذاخوری
شیر- یک لیوان
گردو- 3 تا 4 عدد
زعفران آب شده- یک قاشق غذاخوری

طرز تهیه دسر موز ساده خانگی

برای شروع کار تهیه این دسر شما باید در گام نسخت شیر، پودر کاسترد، زعفران، شکر و گلاب را با هم خوب مخلوط کنید و روی حرارت بگذارید و مدام هم بزنید تا به غلظت فرنی برسد و بعد خامه صبحانه را اضافه کنید (خامه هم اختیاری است می توانید نریزید) و بعد از روی حرارت بر دارید. بیسکویت ها و گردوها را کمی خرد و موز را حلقه ای خرد کنید.

تهیه دسر موز

بعد از دسر کاسترد کمی ته لیوان ها بریزید و بعد بیسکویت خرد شده و کمی گردو و موز و دوباره دسر کاسترد را اضافه کنید و به همین ترتیب ادامه دهید تا لیوان پر شود.برای تزیین مقداری شکلات آب شده و پودر پسته بریزید، سپس چند ساعت داخل یخچال قرار دهید. بعد از آن آماده سرو می شود. به همین راحتی امیدواریم که راضی بوده باشید از این آموزش آماده کردن دسر وب سایت تفریحی و سرگرمی نازشو.