تهیه سالاد ذرت

دستور تهیه سالاد ذرت مفید و خوشمزه

دستور تهیه سالاد ذرت مفید و خوشمزه

در یکی دیگر از پست های آشپزی سایت تفریحی و سرگرمی نازشو برای شما طرز تهیه سالاد ذرت مفید و خوشمزه منتشر کردیم یکی از سالاد های که هم بسیار مزه ای خوبی دارد و هم بسیار مفید است البته شما برخی از مواد را می توانید حذف کنید که این سالاد سالم تر هم شود مثل مایونز که هر چند کم چرب ولی می توانید جایگزین دیگر برای آن استفاده کنید یا بجای تهیه کنسرو ذرت شیرین خودتان ذرت آماده کنید همه این موارد شاید از سرعت کار بکاهد اما در سالم تر شدن غذا بسیار کمک می کند اما ما از روش سریع که بیشتر برای مجلس ها و مهمانی ها استفاده می شود  برای شما قرار دادیم و شما می توانید اگر وقت کافی دارید بیشتر وقت بگذارید و غذای سالم تری نیز تهیه کنید که زیاد مشکل نیست کافی است همین روش را دنبال کنید فقط مواد را جایگزین کنید.

مواد لازم برای سالاد ذرت مفید و خوشمزه

کنسرو ذرت شیرین 1 عدد

کلم سفید کوچک 1 عدد

شکر  2 قاشق سوپ خوری

کاهو  1 عدد

مایونز کم چرب 1 لیوان

هویج رنده شده 4  عدد

کشمش پلویی 1 لیوان

دستور تهیه سالاد ذرت مفید و خوشمزه

در گام نخست آماده سازی این سالاد شما باید کلم و کاهو را خوب میشویید و ریز ریز خرد میکنید و با هویج شسته شده و رنده شده وذرت و کشمش مخلوط میکنید. سپس در ظرف مناسبی سس و شکر را خوب با هم، هم میزنید زمانی که طعمش را پسندیدید مواد سالاد ذرت را داخل سس میریزید و خوب زیرو رو میکنید تا سس به تمام مواد برسد و بمدت 7 تا 12 دقیقه داخل یخچال میگذارید. تا کشمش های درون سالاد ذرت نرم شوند و سالاد خوش طعم و خنکی داشته باشید.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  غذایی پرانرژی با دستور تهیه ساده

اگر علاقه مند بودید که از ذرت مکزیکی در داخل سالاد استفاده کنید باید ابتدا ذرت ها را آبپز و با ادویه تند مخلوط کنید سپس داخل سالاد ذرت بریزید. برای تهیه این سالاد بصورت رژیمی بدون سس و شکر تهیه کنید.

برای تزیین سالاد ذرت برای اینکه شکل بهترین پیدا کند. هم می توانید از ساقه کاهو و هویج رنده شده استفاده کنید. در سالاد ذرت با توجه به ذائقه خود می توانید از گوجه فرنگی ، نخود فرنگی و قارچ هم استفاده کنید. سس سالاد ذرت از مهم دلایل خوشمزه شدن سالاد می باشد. و طعم کلی سالاد به سس آن بستگی دارد. از سس های آماده هم می توانید استفاده کنید. امیدواریم این روش تهیه ساده مورد پسند شما بوده باشد و توانست باشید این سالاد را در مواقع که نیاز دارید به راحتی با این آموزش تهیه کنید و آن را سرو کنید و از میل کردن آن لذت ببرید.