دیدار رونالدو با همبازی های جدید

دیدار رونالدو با همبازی های جدید در یوونتوس

دیدار رونالدو با همبازی های جدید در یوونتوس

به گزارش نازشو بی شک یکی داغ ترین اخبار نقل و انتقالات تابستانی فوتبال جهان انتقال رونالدو از رئال مادرید به یوونتوس بوده است اخباری که بسیاری از فوتبال دوستان را شوکه کرد که چرا رونالدو ایتالیا به عنوان مقصد بعدی اش انتخاب کرده است. اما خلاصه این انتقال انجام شد تا دیگر شاهد رقابت مسی و رونالدو در یک لیگ نباشیم رونالدو افتخارات بسیار بزرگی را به رئال مادرید کسب کرد و به عنوان های فوق العاده ای رسید و حال می خواهد با یوونتوس هم این افتخارات را بدست آورد اما جای تلخ ماجرا شاید این باشد که در این یوونتوس دیگر بوفون حضور ندارد دروازبانی که شاید اگر می دانست رونالدو به این تیم میاد یک فصل دیگر حداقل در این تیم می ماند.

دیدار رونالدو با همبازی های جدید در یوونتوس

برویم سراغ اصل مطلب دیدار رونالدو با همبازی های جدیدش در تیم فوتبال یوونتوس که مهم ترین آن دیدار با دیبالا و هیگواین بود تو بازیکن هم ملیت مسی که در یوونتوس جزو ستاره های درخشان هستند. اما در این بین هیگواین که بعد از رفتن از رئال مادرید بسیار به رونالدو انتقاد کرده بود و او را فرد خود پسند و خود خواه معرفی کرده بود بار دیگر با این بازیکن هم تیمی شد حال باید دید رابطه این دو چگونه در تیم جدید شکل می گیرد در ادامه شما عکس دیدار رونالدو را در دیدار با بازیکنان یوونتوس خواهید دید.

دیدار رونالدو با همبازی های جدید

رونالدو و دیبالا

دیدار رونالدو با همبازی های جدید

و این پستی است که رونالدو بعد از پایان اولین تمرین خود این پست را در صفحه اینستاگرام منتشر کرد و مشخص است که سریع با همبازی های خود جور شده است این یکی از ترفند های است که رونالدو بتواند در تیم خود موفق تر خواهد شد چون همبازی ها در درخشش رونالدو نقش اساسی بازی می کنند.