دیدنی های جزیره کیش

دیدنی های جزیره کیش را بشناسید.

دیدنی های جزیره کیش

به گزارش نازشو جزیره کیش یکی از زیباترین جزیره ایران است که سالیانه میلیون ها گردشگر را به خود می بیند اما بسیار از مردم با دیدنی های جزیره کیش آشنایی ندارند، و فقط کیش را به عنوان یک جزیره می شناسند اما دیدنی های جزیره کیش بسیار زیاد است، و ما در این مطلب چند تا از بهترین مکان های دیدنی کیش را به شما دوستان عزیز معرفی می کنیم.

پارک ساحلی میرمهنا کیش

دیدنی های جزیره کیش

پارک ساحلی میرمهنا یکی از زیباترین مکان های تفریحی و سرگرمی کیش است. این مکان علاوه بر ساحل فوق العاده زیبا دارای آلاچیق و محل های برای پخت غذا است، علاوه برا این ها این مکان دارای پارکینگ ، بازار عرب ها ، بازار ماهی فروش ها و ….. است. اگر به کیش سفر کردید حتمان به این مکان سر بزنید.

پارک دلفین ها

دیدنی های جزیره کیش

پارک دلفین ها که به پارک دلفیناریوم کیش هم شناخته می شود یکی دیگر از مکان های دیدنی جزیره کیش است، این پارک یکی از پربازدیدترین مکان های جزیره کیش است، از دیگر امکانات این پارک داشتن رستوران های سنتی و  باغ پرندگان و شاید از همه جذاب تر سالن آمفی تئاتر است.

ساحل مرجان کیش

دیدنی های جزیره کیش

یکی از بهترین ساحل های جزیره کیش است که در فصل بهار و تابستان بسیار پربازدید است و علاقه مندان زیاد دارد، این مکان دارای  آلاچیق های بسیار زیبایی است که می توانید از آن به صورت رایگان استفاده کنید، همچنین این مکان صخره های به شکل های مختلف دارد که خودتان باید بروید و ببینید چقدر زیبا هستند.

شهر زیرزمینی کاریز

دیدنی های جزیره کیش

یک مکان فوق العاده برای گردشگران این شهر زیرزمینی یکی از زیباترین مکان های جزیره کیش است که حدود  2500 سال پیش بنا شده است، از دیدنی های این مکان می توان به قنات های آبی که در سابق آب مردم این منطق را تامین می کرد اشاره کرد همچنین در این مکان صنایع دستی و رستوران های سنتی وجود دارد که گردشگران می توانند از آن استفاده کنند.

بوستان آهوان

دیدنی های جزیره کیش

اگر اهل باغ وحش رفتند هستید حتمان از بوستان آهوان بازدید کنید، این مکان با همه باغ وحش های که رفتید فرق دارد، در این بوستان آهو ها به صورت آزاد می چرخند و با گردشگران ارتباط برقرار می کنند، در این بوستان حیوانات دیگر در قفس نگهداری می شود.

ما در این پست سعی کردیم مکان های که توریست های زیادی به آنجا سر میزنند را به شما معرفی کنیم، امیدوار هستیم که این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد.