دیلیت اکانت تلگرام

دیلیت اکانت تلگرام

دیلیت اکانت تلگرام

شاید دیگر همه شما با برنامه تلگرام آشنا هستید پیام رسان تلگرام که در ایران حدود 40 میلیون کاربر دارد. این پیام رسان بخاطر رایگان بودنش و امنیت بالای که دارد در ایران مورد استقبال مردم قرار گرفته است. در حدی این برنامه فراگیر شده است که از بچه ای 7 ساله تا مرد 70 ساله از این نرم افزار استفاده می کنند. این برنامه باعث رونق کسب کار ها هم شده است و حتی در اقتصاد کشور هم نقش داشته است. در این برنامه حتی افرادی هستند که روزانه درآمد میلیونی دارند. خب دیگر از این موضوع بگذریم.

برسیم به اصل مطلب یعنی دیلیت اکانت تلگرام یا پاک کردن اکانت تلگرام برنامه نویسان مسنجر تلگرام بخاطر اینکه عضو های خود را به راحتی از دست ندهد پاک کردن تلگرام یکمی پیچیده کرده است. اما واقعان پیچیده نیست این را ما در ادامه این مطلب از سایت نازشو به شما ثابت می کنیم. و شما متوجه می شوید به راحتی می توانید حساب کاربری تلگرام خود حذف کنید. با ما در ادامه همراه باشید تا به شما آموزش حذف تلگرام را بدهیم.

حذف دیلیت اکانت تلگرام

حذف دیلیت اکانت تلگرام بسیار راحت است اما باید به این نکته مهم توجه داشته باشید اگر از این طریق دلیت تلگرام کنید دیگر نمی توانید حساب خود را بازیابی کنید پس سعی کنید کانال و مطالبی که به آن ها علاقه دارید را به یکی از دوستان خود ارسال کنید که اگر خواستید دوباره اکانت بسازید آن ها را داشته باشید.

برای شروع باید به لینک دلیت اکانت تلگرام بروید. که آدرس آن برای شما قرار دادیم فقط کافی است روی آن کلیک کنید.

 my.telegram.org/deactivate 

بعد از اینکه وارد لینک بالا شدید در آن صفحه باید شماره سیم کارتی که با آن حساب کاربری تلگرام را ساخته اید وارد کنید. و بروی نکست کلیک کنید. بعد از اینکه روی نکست کلیک کردید برای شما صفحه جدید باز می شود که از شما پسورد می خواهد نگران نباشید تلگرام پسورد برای شما ارسال کرده است فقط لازم است تلگرام خود را چک کنید. بعد از وارد کرد آن پسورد روی گزینه Sign in کلیک کنید. در صفحه بعدی که برای شما باز می شود فقط لازم است روی گزینه Done کلیک نمایید.

و در مرحله آخر هم بازهم بگونه ای به شما می گوید مطمن هستید از اینکه می خواهید حساب کاربری تلگرام خود را حذف کنید. اگر مطمن هستید پس بر روی گزینه قرمز رنگ Yes, delete my account کلیک نماید. اگر تمامی نکته های گفته شده توسط ما را به درستی انجام داده باشید  پیغامی مانند تصویر زیر نمایش داده می شود که به شما می گوید دیلیت اکانت تلگرام شما با موفقیت انجام شد. بعد از حذف شما می توانید دوباره با این شماره یک حساب کاربری جدید بسازید.

دیلیت اکانت تلگرام