ذوالفقارنسب: حضورم در باشگاه پرسپولیس و فدراسیون فوتبال تضادی با هم ندارد / باید با جذب اسپانسر مشکلات را حل کنیم

رئیس جدید هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس، معتقد است حضورش در این باشگاه و فدراسیون فوتبال تضادی با یکدیگر ندارد.

درباره انتخابش به‌عنوان رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: وزارت ورزش در چند وقت گذشته قصد داشت تغییرات مدیریتی را در باشگاه پرسپولیس ایجاد کند. شایعات و اسامی زیادی هم در این زمینه مطرح شده بود. در نهایت با تصمیم مسئولان وزارت ورزش جلسه‌ای برگزار شد و طی آن آقای درویش به‌عنوان مدیرعامل پرسپولیس انتخاب شد.

وی افزود: همچنین بنده به‌عنوان رئیس هیئت مدیره و آقایان علیپور، اسدمسجدی و پوراحمدی به‌عنوان اعضای جدید هیئت مدیره منصوب شدیم.

رئیس جدید هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در واکنش به این موضوع که مشکلات زیادی در این باشگاه وجود دارد، تصریح کرد: واقعاً مشکلات انباشته شده است و بدهی‌های زیادی از گذشته وجود دارد به هر حال باید باشگاه مسیر خود را طی کند و نمی‌توانیم از این مشکلات چشم‌پوشی کنیم. با حمایت وزیر وزارت ورزش سعی می‌کنیم این مشکلات برطرف شود.

ذوالفقارنسب در مورد انتخاب رضا درویش به‌عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و انتقاداتی که نسبت به این انتخاب وجود داشت، گفت: انتخاب مدیرعامل با رأی هفت هشت نفر از اعضای مجمع بوده است. آقای درویش تعداد آرای موردنیاز را به دست آورد و مدیرعامل شد.

وی در واکنش به این موضوع که او امروز به‌عنوان عضو کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال نیز منصوب شده است و پیش از این هم در فدراسیون ناشنوایان و معلولین سمت داشته و با این شرایط آیا مشکلی برای حضور در باشگاه پرسپولیس نخواهد داشت، اظهار کرد: تضاد منافعی وجود ندارد. پست‌های قبلی هیچ منفعتی برای من نداشته است. همچنین با توجه به تحصیلاتی که من دارم، فدراسیون فوتبال به من پیشنهاد حضور در کمیته فنی و توسعه فوتبال را داده بود که این مسئولیت امروز به بنده سپرده شد. این کمیته ناظر بر عملکرد کمیته‌های دیگر بوده و بسیار مهم است. فکر می‌کنم حضور در این کمیته کاری نیست که نیاز باشد همیشه در آن مستقر باشم. فکر می‌کنم زمان حضور در این کمیته را دارم.

«آیا در جلسه هیئت مدیره درباره بدهی‌های باشگاه پرسپولیس به طلبکاران خارجی تصمیم‌گیری شد؟»، ذوالفقارنسب در واکنش به طرح این سؤال یادآور شد: صد درصد همینطور است. برنامه هیئت مدیره اتخاذ راه‌حلی برای برون رفت از بدهی‌های سرسام‌آور است. فکر می‌کنم هیئت مدیره اگر دو ماه هر روز هم هشت ساعت کار کند باز هم برای حل مشکلات وقت کم می‌آورد، چون شکایت‌های خارجی زیادی وجود دارد. باید با جذب اسپانسرهای قوی مشکلات باشگاه را که عمدتاً مشکلات اقتصادی است، حل کنیم.

  Read more…

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز