راهکار هایی برای افزایش فالوور اینستاگرام

راهکار هایی برای افزایش فالوور اینستاگرام

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی پر طرفدار ایرانی است که میلیون ها کاریر ایرانی فعال در این شبکه اجتماعی فعالیت دارند.مطمئنا داشتن یک صفحه اینستاگرام دارای تعداد بالای فالوور که صفحه شما را به یک صفحه پربازدید در اینستاگرام تبدیل کند بسیار مهم خواهد بود.شما با رعایت یک سری از نکات و توصیه های کاربردی میتونید فالوور ها و یا دنبال کنندگان صفحه اینستاگرام خود را افزایش دهید. روش هایی که در این مقاله ارائه می شوند هزینه برای شما ندارند و شما فقط کافی است که برای انجام این راهکار های مفید مقداری زمان و حوصله صرف کنید.ما در این مقاله نازشو شما را  با راهکار های موثر افزایش فالوور اینستاگرام آشنا خواهیم کرد امیدواریم  این مقاله مورد علاقه شما قرار گیرد. قبل از آموزش راهکار های مهم افزایش فالوور اینستاگرام شما را با نکات مهم در این زمینه آشنا خواهیم کرد.

در صورتی که می خواهید فالوو های صفحه اینستاگرام شما افزایش یایند باید از کاربران فعال اینستاگرام باشید. مدیریت زمان در ارسال پست ها بسیار مهم است پست ها باید زمانی ارسال شوند که در آن زمان کاربران زیادی در اینستاگرام فعال هستند.پست های شما باید با فاصله ارسال شود از مطالب و تصاویر جذاب برای پست های خود استفاده کنید. حداقل 5 پست در روز ارسال کنید.یکی از راه های موثر افزایش فالوور اینستاگرام قرار دادن قسمتی در سایت و یا وبلاگ شما برای عضویت در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام است.اینگونه شما میتوانید با دعوت مخاطبین سایت و یا وبلاگ خود باعث افزایش اعضای کانال تلگرام  و افزایش فالوور اینستاگرام خود شوید.بر روی کارت های تبلیغاتی و تصاویر تبلیغاتی خود نام کاربری اینستاگرام خود را درج کنید.

افزایش فالوور اینستاگرام

 

 

راهکار های افزایش فالوور اینستاگرام

1. دیگران را فالو کنید

طبیعتا هرچقدر کاربران بیشتری را فالو کنید ، آن ها نیز شما را در این شبکه دنبال خواهند کرد. همچین اگر به تازگی در این شبکه ی اجتماعی ثبت نام نموده اید، می توانید با مراجعه به قسمت Find Friends دوستان و آشنایان خود را فالو کنید.

۲. از هشتگ استفاده کنید

افزودن هشتگ به تصاویر باعث می شود تا میزان بازدید تصویر یا ویدیوی شما تا حد زیادی بالا برود.

۳. لایک و گذاشتن کامنت فراموش نشود

عکس های دیگران را لایک کنید و در بخش نظرات حتما با دوستان و آشنایان به بحث و صحبت بپردازید. خود را در کامنت ها تگ کنید تا دنبال کنندگان بیشتری داشته باشید.

۴. عکس های خود را در زمان مناسب به اشتراک بگذارید

اگر به دنبال لایک بیشتری هستید، بهتر است که عکس های خود را در زمانی که کاربران بیشتری در اینستاگرام حضور دارند ارسال کنید. به طور مثال در ساعت ۱۰ شب یا اول صبح ، کاربران بیشتری نسبت به ساعات ۲ شب یا ۳ بعدازظهر در اینستاگرام حضور دارند.

 

۵. از قرار دادن چند عکس به فاصله‌ی زمانی کوتاه خودداری کنید

عکس های خود را به فاصله ی زمانی مناسبی منتشر کنید و به شدت از قرار دادن چهار یا پنج عکس به صورت پشت سر هم اجتناب کنید.در صورتی که صفحه فید فردی را پر کنید، ممکن است او شما را بلاک یا (Unfollow) نماید.

۶. به اکانت های بقیه سر بزنید

۱۵به صفحه ی افراد حاضر در اینستاگرام سر بزنید و ۱۵ الی ۲۰ مورد از تصاویرشان را لایک کنید. در صورتی که متوجه لایک‌های شما بشوند، احتمال دارد آنها هم تعدادی از تصاویر شما را لایک کنند و یا حتی شما را follow کنند.

۷. تصاویر جالب و کمیاب لایک بیشتری می‌خورند

سعی کنید به غیر از قرار دادن عکس های خود در اینستاگرام ، عکس های جالب و با کیفیتی مانند عکس های طنز یا مکان های جالب و اشیای عجیب نیز پست کنید.

نکات مهم افزایش فالوور ایتستاگرام

  • وقتی دیگران پیام های شان را لایک می کنند و برایتان نظر می گذارند، شما نیز متقابلا باید چنین کاری را برای آن ها انجام دهید و در واقع با این کار، از آن ها تشکر و قدردانی کنید. این کار باعث افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام و افزایش لایک پست های صفحه شما می شود.
  • هنگامی که در بلاگ های دیگر نظر و کامنت می گذارید، می توانید با درج پروفایل اینستاگرام خود به شکل لینک در این قسمت، کاربران و نویسندگان وبلاگ ها را برای فالو کردن خود تشویق کنید.
  • همچنین شما می توانید از طریق ربات افزایش اینستاگرام و با خرید فالوور ایرانی اینستاگرام، فالوور های مرتبط با صفحه خود را به صورت هدفمند جذب کنید.