راهکار هایی برای خوشحال کردن همسر

راهکار هایی برای خوشحال کردن همسر

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چه چیزهایی باعث خوشحال کردن همسر شما می شود؟ چه رفتار ها و تمهیداتی باعث ایجاد صمیمیت بیشتر زناشویی و خوش حال کردن همسر می شود.ما در این مقاله نازشو می خواهیم فاکتور های یک همسر واقعی را به شما بیاموزیم راهکار هایی که شما نزد همسرتان محبوب تر و به زندگی مشترکتان انسجام و صمیمیت بیشتری می بخشد.خانم ها نباید فراموش کنند که کانون گرم خانواده هستند و باید رفتار های زنانه داشته باشند و همسر خود را مجذوب خود کنند و مرد ها هم باید به خاطر داشته باشند که خانم هایشان چراغ روشنی بخش خانه آن ها و گرمای زندگی آن ها هستند.برای ایجاد محیطی صمیمی و خوشحال کردن همسر همواره ساعت هایی از روز را به صحبت و گفتگو پیرامون مسائل روزمره اختصاص دهید.یکی از مهم ترین خوش حال کردن خانم ها همراهی آن ها در رفتار های عاطفی و احساسی است.

استفاده از از کلمات عاشقانه و فراهم کردن فضاهای رمانتیک و عشوه گری های عاشقانه موجب شادی و خوشحالی همسر شما می شود.در انجام هر  کاری با مرد خانه خود مشورت کنید چون این کار حس غرور او را ارضا خواهد کرد و باعث شادی او از رفتار های شما می شود.دائما همسر خود را غافل گیر کنید برای او هدیه بخرید لازم نیست هدیه شما جنبه مادی داشته باشد و یتا چیز گران قیمتی باشد در طول زندگی توجه کنید که او از چه رفتار ها و کارهایی لذت می برد همان ها را برای او انجام دهید.زمانی همسر شما در حال صحبت است به دقت به صحبت های او گوش دهید و در صورت لزوم موافقت یا عدم موافقت خود را در مورد آن موضوع اعلام کنید.فراموش نکنید که زن ها همیشه محتاج توجه هستند.در ادامه مقاله با راهکار های خوشحال کردن همسر بیشتر آشنا می شوید.

 

هر روز به او بگویید که دوستش دارید

هر کسی دوست دارد تایید شود و بداند که اطرافیان او را دوست دارند .بهترین راه برای تایید همسرتان – که برایش بسیار مهم است -این است که خیلی ساده هر روز به او بگویید دوستش دارید . گاهی دستانش را بفشارید و این جمله را زمانی که شما را بدرقه میکند بگویید.

درک کردن و بخشش داشتن

روزهایی هست که همسرتان اشتباهاتی انجام دهد و یا کمتر به شما رسیدگی کند . همیشه به خاطر داشته باشید که هیچ کس کامل نیست . در این مواقع خواسته همسرتان این است که او را درک کنید و او خود را سزاوار بخشش شما می‌داند بدانید که هیچ رابطه ای بدون بخشش دوام ندارد.

-وقتی از شما خطایی سر می زند اظهار تاسف کنید. وقتی هم که تقصیر از شما نیست باز هم اظهار تاسف کنید!

وقتی اوضاع قمر در عقرب است، لبخند را فراموش نکنید. اگر بخندید دنیا هم با شما می خندد و اگر گریه کنید یقین بدانید که دنیا شما را تنها خواهد گذاشت.

خوشحال کردن همسر

گفتگو کنید

نگذارید کار به جایی برسد که هیچ حرفی با همسرتان نداشته باشید درباره بچه‌ها کارتان و حتی آب و هوا با هم صحبت کنید. چرا که گفتگو نکردن اولین جرقه‌های یک رابطه سرد است.

بیشتر بگویید بله به جای نه

عادت به منفی نگری و مخلفت شما را از عزیزانتان دور میکند . سعی کنید دربرابر بعضی خواسته‌ها نه نگویید .با گفتن همین کلمه ساده بله همسرتان را متعجب و خوشحال کنید.

خوب گوش دهید

همسرتان را با این مهارت میتوانید عاشق تر کنید . همسر شما فقط گوش‌های شما را برای شنیدن نمیخواهد بلکه باید با قلبتان به او گوش دهید و او را بفهمید .

*وقتی اوضاع قمر در عقرب است، لبخند را فراموش نکنید. اگر بخندید دنیا هم با شما می خندد و اگر گریه کنید یقین بدانید که دنیا شما را تنها خواهد گذاشت.

وقتی برای همسر و فرزندانتان اختصاص دهید

این زمان به دست شما محقق می‌شود و باید کیفیت با هم بودن را بالا ببرید یعنی تمام طرح‌ها و برنامه‌های آن روز را به میل آنها هماهنگ کنید . فقط خالی کردن برنامه روزانه برای با هم بودن کافی نیست بلکه باید برای این زمان برنامه ریزی کنید و به خود ثابت کنید که برای عزیزترین‌های زندگی تان عشق و احترام قائلید.

دلبستگی و مهربانی

چقدر در طول روز به همسرتان میگویید لطفا یا متشکرم یا اورا میبوسید . متاسفانه بعضی از زوجین فراموش میکنند با هم مهربان باشند و این کلید موفقیت را در زندگی از دست میدهند.