ربیع خواه و علیپور

ربیع خواه و علیپور لیست پرسپولیس را خالی می کنند

ربیع خواه و علیپور لیست پرسپولیس را خالی می کنند

به گزارش نازشو – یکی از چالش های کالدرون در چند روز گذشته نداشتن جای خالی برای خرید بازیکن جدید است. که در این بین در تمرینات چند روز گذشته و همچنین بررسی شرایط بازیکنان انگار تصمیم بر این شد که محسن ربیع_خواه از لیست بازیکنان پرسپولیس برای فصل آینده کنار برود. و همچنین علیپور هم به خواسته خود که ترانسفر شدن به اروپا است برسد. در همین راستا پیش بینی می شود در چند روز آینده درباره جدایی ربیع خواه و علیپور تصمیم گیری شود.

با خارج شدن نام این دو بازیکن پرسپولیس قادر خواهد بود دو بازیکن بزرگسال را به لیست خود اضافه کند. و با وجود اینکه جدایی بودیمیر قطعی است فرشاد احمدزاده به جای او در لیست قرار می گیرد. محسن ربیع خواه که در چند سال گذشته از مهره های کلیدی و ارزشمند پرسپولیس بوده است و با اینکه ابتدا نزد هواداران محبوب نبوده است اما در فصل گذشته یکی از محبوبترین ستاره های سرخپوشان پایتخت بوده است و علیپور هم که برای پیشرفت به دنبال چالش حضور در اروپا است و در همین راه پرسپولیس می تواند هزینه ارزی خود را از فروش مهاج.م خود صرف خرید بازیکنی مد نظر کالدرون که به احتمال فراوان خارجی است کند.

 

حال باید دید چقدر این گمانه زنی های درباره خروج این دو نام درست است. و آیا واقعا این دو بازیکن شمالی تیم پرسپولیس از لیست فصل آینده خارج خواهند یا خیر؟