رضا شکاری

رضا شکاری به پرسپولیس پیوست

رضا شکاری به پرسپولیس پیوست

بعد از اینکه چند روزی رضا شکاری بازیکن سابق تیم های پایه های پرسپولیس و باشگاه ذوب آهن و بازیکن حال حاضر باشگاه روبین کازان با پرسپولیس به توافق نهایی رسید. از مشکلات اصلی که باعث شده بود این قرارداد امضا نشود مصاحبه حاشیه ساز مدیرعامل ذوب آهن بوده است. گفتنی است که رضا شکاری به احتمال فراوان تا اردوی ترکیه در تمرینات پرسپولیس حضور پیدا می کند تا به همراه سایر بازیکنان در این اردوی آمادگی سازی شرکت کند.

رضا شکاری یکی از استعداد های شناخت شده در فوتبال آسیا است که آینده بسیار روشنی دارد و با پرسپولیس می تواند به تجربه لازم برای حضور در لیگ های بزرگ اروپایی برسد. و با توجه به اینکه سرمربی جدید سرخ پوشان پایتخت علاقه خاصی به رونمایی کردن از ستاره های جوان در ترکیب اش دارد بعید نیست یکی از این ستاره  شکاری باشد که در فصل آینده می تواندب سیار به پرسپولیس کمک کند.

قرارداد رسمی بین این بازیکن و پرسپولیس احتمال تا روز دوشنبه ثبت شود تنها مشکل پیش رو توافق نهایی شکاری با روبین کازان است که تقریبا مشکلی وجود ندارد برای این مسئله چون از نیم فصل قبل شکاری با باشگاه در این زمینه به توافق کامل رسیده بود.