رنگ موی سال 2019

رنگ موی سال 2019

رنگ موی سال 2019

برای شما در این مطلب سایت نازشو رنگ موی سال 2019 را معرفی می کنیم. پنج رنگ اصلی که برای شروع سال 2019 مد شده است را می توانید در ادامه این پست سایت نازشو مشاهده کنید. انتخاب رنگ مو همیشه برای خانم یکی از جذاب ترین کار ها می باشد و در این بین دانستن رنگ های جدید و مد روز کمک شایانی در انتخاب رنگ مو می کند. مخصوص در زمستان که انتخاب یک رنگ مو کمی سخت تر از فصل های دیگر است. که در ادامه شما می توانید رنگ های موی که به تازگی مد شده اند را ببینید که راهنمای بسیاری خوبی برای شما خواهد بود. رنگ موی سال 2019 را ما برای شما در قالب پنج رنگ مو معرفی می  کنیم. پیشنهاد می کنم تا انتهای این پست همراه ما باشید.

رنگ موی شرابی

رنگ موی سال 2019

این رنگ بوردو تیره برای افرادی که رنگ پوست و مویشان تقریبا تیره است، به شدت توصیه می شود. این ترکیب رنگ یعنی میکس بوردو با مو قهوه ای مایل به مشکی درخشندگی زیبایی را به مو می دهد که با شامپو های براق کننده، این جذابیت چندین برابر می شود.

رنگ موی کارامل شکلاتی

رنگ موی سال 2019

این رنگ مو آدم را یاد چیزهای خوشمزه می اندازد. رنگ کارامل شکلاتی، ترکیب رنگ قهوه ای تیره به همراه هایلایت های کاراملی است که سایه روشن جذاب و در عین حال طبیعی را در مو ایجاد می کند. این رنگ مو برای افراد شیک پسندی که تمایل زیادی به رنگ کردن مو ندارند ولی در عین حال به دنبال یک تغییر و تحول در چهره و به ویژه موهایشان هستند، گزینه مناسبی است.

رنگ موی سال 2019 ، بلوند طلایی

رنگ موی سال 2019

در مقایسه با بژ بلوند، این سایه گرم که چیزی بین رنگ عسلی و بلوند طلایی است در فصل زمستان به چهره تو گرما می بخشد و از رنگ پریدگی جلوگیری می کند. به ویژه این رنگ برای افراد با رنگ پوست روشن گزینه مناسبی است و به آن ها روح می بخشد. رنگ کردن مرتب ریشه های مو در زمستان توصیه نمی شود، بلکه این تضاد رنگ در مو بسیار جذاب و گرما بخش است.

صورتی چرک

رنگ موی سال 2019

چه کسی گفته که سایه های پاستلی فقط در فصل بهار زیبا به نظر می رسند و باید مورد استفاده قرار بگیرند؟
صورتی پودری یکی دیگر از ترند های این فصل است که روی رنگ موی تیره جلوه خاصی دارد. این رنگ مو قطعاً ترند مهمی در این فصل محسوب می شود که تو در همه جا، به ویژه در وبلاگ های زیبایی و همین طور اینستاگرام شاهد آن خواهی بود. نکته قابل توجه در رابطه با این رنگ مو، آن است که افراد غیر حرفه ای در زمینه رنگ کردن مو هم می توانند این رنگ را با استفاده از رنگ های قابل شستشو تجربه کنند.

مشکی آمبره

رنگ موی سال 2019

اثر تزئینی آمبره نه تنها روی موهای قهوه ای یا بور جلوه می کند، بلکه با سایه های خاکستری و موهای مشکی نیز فوق العاده می شود. نتیجه آن بسیار چشمگیر است و مانند ماه کامل در یک شب زمستانی جلوه می کند. اما باید مراقب باشی و بدانی که این مو نیاز به مراقبت شدید دارد و موخوره در این رنگ مو به شدت خود نمایی می کند، پس استفاده از شامپو، نرم کننده و کرم موی مناسب را فراموش نکن!

امیدواریم در پایان از پست رنگ موی سال 2019 رضایت داشته باشید و این پست مورد توجه شما قرار گرفته باشد. نظرات خود درباره مطالب سایت نازشو برای ما در بخش دیدگاه حتما بنویسید.