روش ست کردن شلوارک های تابستانی شیک

روش ست کردن شلوارک های تابستانی شیک

روش ست کردن شلوارک های تابستانی شیک : یکی از جذابترین لباس هایی که  میشود در تابستان پوشید همین ست لباس مثل تاپ بلوز و یا حتی شومیز های زیبا در رنگهای مختلف است به همین منظور تابستان فصل مناسبی برای این نوع پوشش در خانه یا حتی جشن تولد دوستانتان محسوب میشود. شما میتوانید برای ست کردن این نوع پوشش هر رنگی که مد نظر دارید و دوست دارید بپوشید.

روش ست کردن شلوارک های تابستانی شیک

ست کردن شلوارک های شیک

اگر اهل پوشیدن شلوارک هستید مدل های متنوعی از شلوارک در بازار وجود دارد که می توانید با لباس های متنوعی ست کنید.  شلوارک های رنگی کتان بخصوص کرم رنگش با هر رنگ تاپی می توانید ست کنید.

اگر از شلوارک استفاده می کنید بیشتر برای دورهمی های عصر و یا جشن تولد های دوستانه مناسب است اما شلوارک های کتان که حتی با کت های تک اسپرت هم میشه ست کرد کمی رسمی تر هستند در ادامه همراه تیپزا باشید تا با روش ست کردن لباس های جذاب با شلوارک های تابستانی آشنا شوید.

روش ست کردن شلوارک های تابستانی شیک

اصول ست کردن شلوارک با لباس

یکی از جذابترین لباس هایی که  میشود در تابستان پوشید همین ست لباس مثل تاپ بلوز و یا حتی شومیز های زیبا در رنگهای مختلف است به همین منظور تابستان فصل مناسبی برای این نوع پوشش در خانه یا حتی جشن تولد دوستانتان محسوب میشود. شما میتوانید برای ست کردن این نوع پوشش هر رنگی که مد نظر دارید و دوست دارید بپوشید.

اگر از طرفداران پوشیدن شلوارک هستید مدلهای مختلفی از شلوارک در بازار وجود دارد که می توانید آنها را با انواع لباس ها ست کنید. شلوارک های کتان رنگی مخصوصا شلوارک های کرم رنگ را می توان با هر رنگ تاپی ست کرد.

بیشتر بخوانید» 33 مدل از پیراهن نخی تابستانه کوتاه و بلند برای خانم ها!

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  مدل میز عسلی

اگر شلوارک می پوشید بیشتر مناسب دورهمی های عصرانه یا جشن های دوستانه تولد است ، اما شلوارک های کتانی که حتی با کت های تک اسپرت قابل ست شدن هستند ، کمی رسمی تر هستند. با تیپزا همراه باشید تا نحوه ست لباس های جذاب با شورت تابستانی را بیاموزید.

روش ست کردن شلوارک های تابستانی شیک

تاپ های زنانه در مدل های مختلفی در بازار هستند که با توجه به رنگ و مدل هر کدامشان میتوانید یک استایل شیک داشته باشید در مدل عکس زیر تاپی که سالهاست قدیمی نشده و با یک حلفه به دور گردن بسته میشه یک استایل جذاب میتونه با شلوارک شما باشه.

ست کردن شلوارک بیشتر بخوانید» انواع مدل های جدید پیراهن اسپرت دخترانه 

جنس پارچه لباس های پولکی شاید در طی سالهای گذشته محبوبیتش کم شده اما با یک طرح و جذابیت خاصی وارد بازار شده در کنار مدل ساده و کلاسیکش یک سبک جذاب و شب نما به استایل شما میده و با اون میتونید در مهمونی های شبانه بدرخشید.البته مدل پایین با دامن پولکی ست شده که بسیار جذابه!

ست کردن شلوارک

ست تاپ و دامن یک استایل شیک و منحصر به فرد!

ست کردن شلوارک

جنس پارچه های نخی با تاپ و شلوارک که بسیار راحت هستند بیشتر سبک اسپرت به استایل شما میدهند و میتونید با کتانی ست کنید.

روش ست کردن شلوارک های تابستانی شیک

جدیدترین استایل شیک دخترانه با شلوارک 

ست کردن شلوارک جدیدترین استایل شیک دخترانه با شلوارک 

روش ست کردن شلوارک های تابستانی شیک

جدیدترین استایل شیک دخترانه با شلوارک 

روش ست کردن شلوارک های تابستانی شیکجدیدترین استایل شیک دخترانه با شلوارک 

شلوارک دخترانه

شلوارک های جنس کتان

همانطور که در بالا هم به این موضوع اشاره کردیم جنس های کتان جدا از جذابیتشان بسیار شیک هستند و با پوشیدن این نوع لباس با این جنس پارچه یک نظم و ترتیبی به استایل شما میدهند پس از این مدل پارچه هم زیاد استفاده کنید!

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  شیک ترین مدل های بلوز زنانه و دخترانه مجلسی

شلوارک دخترانه جدیدترین استایل شیک دخترانه با شلوارک 

 شلوارک دخترانه

سخن پایانی:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما عزیزان قرار گرفته باشد همانطور که توضیح دادیم برای انتخاب لباسهای ست بخصوص ست تاپ و شلوارک یا حتی با دامن نیاز به یکسری ایده جهت آشنایی با این سبک دارید معمولا این نوع لباس ها در خارج از ایران بیشتر در جشن ها و مهمانی ها به یا حتی استایل خیابانی رواج دارد …شما همچنین میتوانید با کلیک برروی جدیدترین مدل شلوارک های تابستانی زنانه و دخترانه این مقاله را هم بخوانید.یادتون نره نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید.

The post روش ست کردن شلوارک های تابستانی شیک appeared first on تیپزا - مد لباس - ست لباس - تیپ مردانه - استایل زنانه.