روغن زیتون برای مو

روغن زیتون برای مو + شیوه استفاده

روغن زیتون برای مو + شیوه استفاده

شاید در بسیاری از سایت از خواص روغن زیتون برای مو خوانده اید اما کمتر جایی شیوه استفاده از این روغن برای تقویت مو را برای شما توضیح داده اند و ما در این مطلب نیز به شما روش استفاده از این روغن برای مو بطور کامل به شما توضیح خواهیم داد تا بتوانید از خاصیت روغن زیتون برای شادابی و سلامت مو های خود استفاده کنید. نکته ای مهمی که در کمتر سایتی به آن اشاره شده است این است که شما باید روغن زیتون را تبدیل به یک محلول فوق العاده کنید که بتوانید برای مو های خود استفاده کنید در ادامه نیز همراه ما باشید تا با این روش و مراحل تهیه محلول برای استفاده درست از روغن زیتون برای مو ها را کامل بیاموزید. تمام مراحل را با دقت مطالعه کنید.

خوب برای تبدیل روغن زیتون به یک محلول برای مو فقط کافی هستند مانند روش زیر عمل کنید

شما باید مقدار نصف فنجان روغن زیتون را در کاسه ای قابل استفاده در مایکروویو بریزید و کاسه را به مدت ۲۰ ثانیه یا تا زمانی که گرم شود داخل مایکروویو قرار دهید.
یک حوله برای محافظت از لباستان روی شانه هایتان بندازید.

روغن زیتون برای مو

روش استفاده روی مو ها به صورت زیر است

برای این کار مقدار کمی از روغن زیتون را در کف دست خود بریزید و با آن موهای خود را ماساژ دهید. همچنین اگر پوست سرتان خشک است کمی از آن را نیز به پوست سرتان بمالید و ماساژ دهید، اگر موهای شما چرب است با کمی فاصله از پوست سر موهایتان را ماساژ دهید. این کار را تا زمانی که مو بطور کامل با روغن زیتون آغشته شود تکرار کنید.

روغن زیتون برای مو

به نکات زیر توجه کنید

موهایتان را بدون اینکه ببندید یا جمع کنید رها کرده و آن را با یک کلاه پلاستیکی مخصوص حمام بپوشانید.

مادامیکه روغن زیتون در حال درمان موهای شماست حدود ۳۰ دقیقه استراحت نمایید.

با یک شامپوی ملایم روغن زیتون را از روی موهایتان بشویید. موهایتان را کمی به نرم کننده ی همیشگی تان آغشته نمایید و سپس کاملا آنرا آبکشی کنید. در کمال تعجب خواهید دید که استفاده از روغن زیتون باعث میشود تا موهای شما در عین درخشندگی، بسیار نرم تر و قابل کنترل تر از قبل شود.

اگر موهای بلندی دارید احتیاج دارید تا بجای نصف فنجان، از یک فنجان کامل روغن زیتون استفاده نمایید.

برای اولین باری که به روغن زیتون حرارت می‌دهید، نباید بیش از ۲۰ ثانیه این کار ادامه یابد. در اینصورت قدرت مایکروویو را مشاهده خواهید کرد، این زمان کافیست تا روغن گرم شده و برای استفاده بیش از حد داغ نشده باشد. امیدواریم در پایان این روش استفاده از روغن زیتون برای مو مورد پسند شما قرار گرفته باشد حتما نظرات خود را برای ما بنویسید.