رولت مرغ

رولت مرغ خوشمزه به همراه سیزیجات

رولت مرغ خوشمزه به همراه سیزیجات

در اینجا یکی دیگر از غذا های خوشمزه ای که با مرغ تهیه می شود را می خواهیم برای شما نیز قرار دهیم. رولت مرغ خوشمزه به همراه سیزیجات عنوان این آموزش آشپزی سایت نازشو است که شما نیز می توانید بعد از خواندن این آموزش یک رولت خوشمزه و مفید است که حتما کسانی که غذا هایی با مرغ را دوست دارند این غذا را هم دوست خواهند داشت. همچنین به تازگی با توصیه پزشکان بسیاری از خانواده مصرف سبزیجات خود را بالا بردند و آن را در برنامه غذایی خود نیز قرار دادند ما بحز استفاده جدا از سبزیجات آن را می توانیم با برخی از غذا های خوشمزه ترکیب کرده و هم خوشمزه تر شدن و هم مفید تر شدن آن غذا کمک کنیم و یک نمونه از این دست کار ها را در آموزش آشپزی امروز سایت نازشو مشاهده خواهید کرد. ما سعی کردیم نکاتی مهمی را که شما نیاز دارید یک رولت مرغ خوشمزه را تهیه کنید در همین ابتدا به شما بگویم که فراموش نکنید دانستن این نکات بسیار در مزه غذای اصلی شما نیز تاثیر دارند پس سعی کنید دقیق آن ها را خواننده و رعایت کنید تا در نهایت به هدف تان که تهیه یک غذای خوشمزه است برسید.

نکاتی مهم که شاید ابتدا آن را بخوانید بهتر است تا اینکه در انتها فراموش کنید که نکته های مهم بخوانید و آن ها این است که رولت‌ها را می‌توانید روی صفحه مشبک کباب کنید. اما باید حرارت قوی و بدون شعله باشد تا رولت مغزپخت شود. رولت مرغ را با سیب‌زمینی سرخ کرده، برنج، پاستا و انواع سس و سالاد می‌توانید به عنوان غذای اصلی یا پیش‌غذا سرو کنی این نکات را در ذهن داشته باشید و حال برویم سراغ تهیه این غذا خوشمزه .

مواد لازم برای تهیه رولت مرغ خوشمزه به همراه سیزیجات

روغن: 4 قاشق غذاخوری
نخود فرنگی آبپز: یک‌چهارم پیمانه
هویج: یک عدد،‌خلالی
تخم‌مرغ آبپز: 2 عدد، خردشده
سینه مرغ بدون استخوان: 4 عدد
سیب‌زمینی آبپز: یک عدد، خلالی
نمک و فلفل: به میزان لازم

طرز تهیه رولت مرغ خوشمزه به همراه سیزیجات

برای شروع کار شما باید سینه‌های مرغ را داخل کیسه فریزر قرار داده و با وردنه بکوبید تا ضخامت آن به 3 میلی‌متر برسد اما پاره نشود. این کار را باید به آرامی انجام داد.
سپس سینه‌‌های مرغ را نمک و فلفل پاشیده و چرب کنید. در مرحله سوم شما باید داخل هر سینه را با هویج، تخم‌مرغ، نخود فرنگی و سیب‌زمینی پر کرده و روی آن کمی نمک و فلفل بپاشید. خوب تا اینجا خوب کار کردید در ادامه باید فقط رولت‌ها را پیچیده و با نخ پرک یا خلال دندان آنها را محکم کنید. برای پختن رولت‌ها 2 راه وجود دارد. یا 40 دقیقه آنها را در دمای 180 درجه سانتی‌گراد در فر برشته کنید یا بعد از سوراخ کردن بیرون آن رولت‌ها را در سس گوجه‌فرنگی بپزید و سرو کنید. امیدواریم که این آموزش را به راحتی فراگرفته باشید و توانست باشید این غذا را بدون هیچ مشکلی تهیه کرده باشید.