ریحون تنها منویی که نیاز دارید

ریحون تنها منویی که نیاز دارید

قطعاً در اطراف محل سکونت یا محل کار شما، رستوران‌های زیادی هستند که شما از وجود آن‌ها خبر ندارید و درنتیجه منوی کاغذی آن‌ها را هم ندارید. رستوران‌هایی که قطعاً دارای تنوع غذایی زیادی هستند و هرکدام ازنظر نوع غذا، کیفیت و سبک طبخ غذا، با یکدیگر تفاوت‌های زیادی دارند؛

ریحون تنها منویی که نیاز دارید

از سوی دیگر قطعاً شما زمان کافی برای پیدا کردن و جمع‌آوری منوی تک‌تک رستوران‌های اطراف خود را ندارید؛ حالا سؤال اینجاست که چگونه می‌توان از تمام رستوران‌های اطراف خود باخبر شویم؟ راه‌حل این موضوع بسیار ساده است؛ به کمک سامانه‌های سفارش آنلاین غذا مثل ریحون، می‌توانید در کمتر از 2 دقیقه، از میان منوی عکس‌دار هزاران رستوران، غذای موردنظر خود را انتخاب کرده و پس از سفارش و پرداخت هزینه به‌صورت آنلاین، غذای خوشمزه خود را در محل دلخواه دریافت کنید.

ریحون تنها منویی که نیاز دارید

سامانه سفارش آنلاین غذا ریحون، با بیش از 2000 رستوران امکان سفارش غذا در تبریز ، تهران، کرج، مشهد و اصفهان را فراهم کرده است؛ حالا خبر خوب این که امکان سفارش غذا در شیراز هم فراهم شده است؛ درنتیجه کاربران خوب این دو شهر، می‌توانند از میان رستوران‌های خوب اطرافشان، غذا خود را به‌صورت آنلاین سفارش دهند. گفتنی است که تیم پشتیبانی ریحون، از آغاز تا پایان و حتی بعد از تحویل سفارش، همراه شما خواهد بود. به خاطر داشته باشید که در ریحون، هزینه غذا به‌صورت آنلاین پرداخت می‌شود و دیگر خبری از پرداخت وجه نقد به هنگام تحویل سفارش نیست.