معرفی سرمربی تیم ملی

زمان معرفی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران

زمان معرفی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران

به گزارش نازشو – بعد از اینکه بسیاری از اهالی ورزش نگران زمان معرفی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بودن بلاخره رئیس فدراسیون به این موضوع واکنش نشان داد و زمان نهایی شدن کار انتخاب سرمربی جدید تیم ملی را را رسانه ای کرد. بعد از اینکه کی روش از تیم ملی جدا و شد و به تیم ملی کلمبیا پیوست گمانه زنی ها برای انتخاب سرمربی تیم ملی زیاد و گزینه های عجیب غریب بسیار زیادی به عنوان جایگرین های کی روش معرفی شدند که بسیار از همان ابتدا منتفی به نظر می رسید.

اما مهدی تاج در جدیدترین مصاحبه خود اعلام کرد در حال مذاکره برای انتخاب سرمربی جدید تیم ملی هستیم و بخاطر اینکه رسانه ها شیطنت نکنند اسمی را نمی بریم تلاش می کنیم سرمربی تیم ملی ایران را قبل عید معرفی کنیم. گزینه هایی که از طریق رسانه ها معرفی می شوند بسیار عجیب غریب هستند حتی برخی در فوت شده اند اما ما در حال تلاش برای انتخاب بهترین گزینه هستیم و همچنین تلاش خواهیم کرد که مشکلات قرارداد کی روش را در این قرارداد سرمربی جدید تیم ملی رفع کنیم. تا در آینده مشکلی پیش نیاید.

حال باید دید مهدی تاج می تواند طبق برنامه ای که دارد جایگزین کی روش را تا قبل سال 1398 معرفی کند تا برنامه های تیم ملی فوتبال به مشکل نخورد یا نه باید دید چه اتفاقی در هفته های آینده می افتاد.