برنامه سه ستاره

زمان پخش برنامه سه ستاره مشخص شد.

برنامه سه ستاره

به گزارش نازشو برنامه سه ستاره که از دو سال قبل استارتش توسط احسان علیخانی در تلویزیون خورد. برنامه ای است که بهترین های برنامه های تلویزیون ، بهترین ورزشکار ها ، بهترین سریال ها و  ….. را توسط رای مردم انتخاب می کند. این برنامه که در سال گذشته یکی از پرطرفدار ترین برنامه ها بود قرار است امسال هم قبل سال نو روی انتن برود و خبر خوب این است که امسال هم این برنامه توسط احسان علیخانی روی آنتن شبکه سه می رود.

مدیران شبکه سه اعلام کردند که برنامه سه ستاره 14 اسفند و در ساعت 22:30 روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت اما در دو روز ساعت پخش این برنامه، به دلیل بازی‌های فوتبال تغییر پیدا می کند. که این تغییرات از طریق برنامه اطلاع رسانی می شود. همچنین این برنامه هفت شب پخش می شود تا کاندید ها را معرفی کند تا مردم بتوانند بهتر رای بدهند. و شایسته ترین ها را انتخاب کنند.

زمان پخش دوباره برنامه سه ستاره 95 96 از شکبه سه سیما

بعد از اینکه معرفی کاندید های سال 95 به پایان رسید این برنامه برای مدت چند روز پخش نمی شود. اما زمان پخش دوباره سه ستاره از شنبه 28 اسفند ساعت 22:15 است. اما ویژه برنامه سه ستاره برای تحویل سال 1396 در 480 دقیقه به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی ، شنبه 28 و یکشنبه 29 اسفند بعد از اخبار شبانگاهی وهمچنین دوشنبه 30 اسفند از بامداد تا پس از تحویل سال ادامه خواهد داشت .

برگزیده های سال گذشته سه ستاره به شرح زیر است.

بهترین برنامه : خندوانه

بهترین مجری : عادل فردوسی پور

بهترین گزارشگر : محمد حسین میثاقیان

بهترین ورزشکار : میر سیعد معروف

بهترین خواننده : احسان خواجه امیری

بهترین بازیگر مرد: کامبیز دیرباز

بهترین بازیگر زن : بهنوش بختیاری

بهترین سریال : پایتخت

بهترین برنامه : سمت خدا

بهترین سریال : محله گل و بلبل