زمان پخش سریال پنچری

زمان پخش سریال پنچری مشخص شد.

در این مطلب از سایت نازشو برای شما خبرهایی در مورد سریال جدید شبکه سه سیما قرار دادیم. همانطور که می دانید با فرا رسیدن ماه رمضان همه منتظر بهترین سریال ها هستند اما امسال سریال ها آنچان برای مردم جذاب نبود. خیلی از مردم انتظار داشتند شبکه سه که همیشه از برترین سریال های طنزش در ماه مبارک رمضان بوده این بود که در رمضان 96 یک سریال طنز پخش کند.

حتی برخی اخبار از برگشتن رضا عطاران خبر می داد که شایعه بیش نبود تا اینکه مدیران شبکه سه سریال نفس را برای پخش در ماه رمضان انتخاب کردند. با نزدیک شدن به آخر ماه رمضان همه منتظر اند ببین که سریال بعدی شبکه سه چه خواهد بود. این خبر را به شما دوستان عزیز بدهم که سریال بعدی شبکه سه طنز است. سریالی که چند وقت اخبار زیادی درباره اش می شنوید آن سریال پنچری است. در ادامه بیشتر با سریال پنچری آشنا می شویم و همچین زمان پخش این سریال در ادامه همراه ما باشید.

آشنایی با سریال پنچری

کارگردان و نویسنده این سریال پنچری برزو نیک نژاد است و تهیه کنندگی این کار را هم مهرام مهام برعهد دارد. از بازیگران سرشناس سریال پنچری می توان به حمید لولایی ، مهران غفوریان ، یوسف تیموری ، اشکان اشتیاق ، رضا نیکخواه ، رضا داود نژاد ، شهره سلطانی ، مریم سعادت و …. نام برد.

زمان پخش سریال پنچری

زمان پخش سریال پنچری

در آخرین صحبت های که تهیه کننده این کار انجام داده گفته است که مراحل ظبط کار در روز های پایانی به سر می برد. و همه چیز طبق برنامه پیش می رود همچنین مهرام مهام در مورد زمان پخش سریال پنچری که جایگزین سریال نفس است گفت سریال پنچری بعد پایان سریال نفس از شبکه سه سیما پخش خواهد شد. همچنین این سریال در  40 قسمت 40 دقیقه ای در ساعت 21 پخش می شود. گفتنی است که این سریال در شب های هفته پخش می شود.  و در این روز ها تیزر های از سریال پخش خواهد شد. در خلاصه این سریال کمدی جدید شبکه سه آمده است.

پنچری داستان پسری است که همه مقدمات را چیده تا به دختر مورد علاقه اش برسد اما در این مسیر اتفاقاتی رخ می دهد که او برای رسیدن به خواسته اش همه اطرافیانش را به چالش می کشد و همین موضوعات یک سریال کمدی بسیار خنده دار و جذاب را می سازد که می توانیم امیدوار باشیم که جا خالی یک سریال کمدی درجه یک برای طرفداران همیشگی شب سه پر کند. و خنده ای روی لب های مردم ایران بنشاند. ما هم مثل شما منتظر می مانیم تا چند قسمت از سریال پخش شود و بعد درباره اش نظر دهیم.

یک نظر برای “زمان پخش سریال پنچری مشخص شد.”

  1. عالی هست فقط لطفا تو فیلماتون اکثرا هنرمندان طنز بازی بدید از جمله علی صادقی یوسف تیموری رضویان غفوریان لولایی دمتون گرم همگی دس مریزاد

دیدگاه ها غیر فعال است.