زنان دوست دارند مردان چه لباسی بپوشند؟

زنان دوست دارند مردان چه لباسی بپوشند؟

زنان دوست دارند مردان چه لباسی بپوشند؟ من یک راز کوچک را به شما می‌گویم: آنچه به نظر شما جذاب است و آنچه برای خانم ها جذاب است دو چیز بسیار متفاوت هستند. من به تعقیب و گریز ادامه خواهم داد: من با تعدادی از خانم های مختلف مصاحبه کردم تا بفهمم کدام لباس برای مردان جذاب تر است.

در این مقاله ما نتایج را بازگو  می کنیم. آن را در زیر بررسی کنید و کشف کنید که کدام کفش، لباس و اکسسوری فوراً شما را برای خانم‌ها جذاب‌تر می‌کند.

زنان دوست دارند مردان چه لباسی بپوشند؟

زنان دوست دارند مردان چه لباسی بپوشند؟

1. خانم ها عاشق مردانی هستند که کفش های شیک میپوشند

خانم ها از مردان می خواهند که کبپوشند همانطور که 87 درصد از خانم هایی که من با آنها مصاحبه کردم اشاره کردند کفش های عالی بهترین کالایی بود که خانم ها می خواستند مردان بپوشند. آلن ادموندز در سال 2013 مطالعه ای انجام داد که نشان داد 64 درصد از خانم ها حس مد مردانه را بر اساس کفش او قضاوت می کنند.

کفش‌ها پنجره‌ای برای استایل شما هستند کفش‌های اشتباه بپوشید و پیامی کمتر از ایده‌آل را تلگراف خواهید کرد. اگر آنها کثیف و فرسوده باشند، انها فکر می کند که شما به ظاهر خود اهمیتی نمی دهید (و متعجب می شود که به چه چیز دیگری اهمیت نمی دهید)

وقتی صحبت از کفش به میان می‌آید چند گزینه دارید از جمله کفش های مجلسی و کفش های اسپرت این گزینه‌ها به هر لباسی که برای خانم‌ها غیرقابل مقاومت است،  کفش ها همچنین قد را افزایش می‌دهند و پاهای شما را بزرگ‌تر نشان می‌دهند که هرگز چیز بدی نیست.

زنان دوست دارند مردان چه لباسی بپوشند؟

2. خانم ها عاشق یک ساعت مردانه شیک هستند

خانم ها از مردان می خواهند که ساعت به دست کنند .آنها دوست داشتند که یک ساعت دارای پس زمینه و معنای عمیق تری برای آن باشد. این موضوع به طور کلی در مورد اکسسوری نیز صادق است که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

هرکسی آنقدر خوش شانس نیست که یک ساعت عالی از طریق خانواده به آنها منتقل شود.

ساعت مد : ساعتی که توسط برندی تولید می شود که بیشتر درآمد خود را از فروش ساعت به دست نمی آورد.از آنجا، در مورد بسیاری از گزینه های خود به شما بستگی دارد. شما می توانید به دنبال یک ساعت بزرگ، یک ساعت سنگین یا سبک، یک نوار فلزی یا یک نوار چرمی باشید  انتخاب ها بی پایان هستند.

زنان دوست دارند مردان چه لباسی بپوشند؟

3. خانم ها عاشق مردانی با شلوار جین کاملاً شیک هستند

با قرار گرفتن در رتبه 3، خانم ها از مردان می خواهند که شلوار جین مناسب بپوشند وقتی از یکی از آنها خواستم جزئیات بیشتری را بیان کند، گفت:

«شلوار جین عالی نه خیلی تنگ یا خیلی گشاد است. باید خوب جا بیفتد، هیچ یک از مچ پاهای او را نشان ندهد و باسن او را به خوبی نشان دهد. ما مردی با باسن خوب را دوست داریم.»

بنابراین سوال این است که چگونه شلوار جین مناسب را پیدا کنید ؟ ابتدا باید پنج نوع مختلف شلوار جین را بدانید و اینکه کدام یک برای شما مناسب تر است.

یک قانون کلی  این است که فرض کنیم برچسب سایزبندی نوع بدن شلوار جین را نشان می دهد. در این مورد باید بی رحمانه با خود صادق باشید. نوع بدن خود را بشناسید  و جذاب ترین شلوار جین را برای خود انتخاب کنید.

4. خانم ها عاشق مردانی هستند که کت و شلوار میپوشند

فرقی نمی کند 3 میلیون برای یک کت و شلوار خرج کنید یا یک میلیون تناسب بسیار مهم است. یک کت و شلوار نامناسب صرف نظر از کیفیت یا جزئیات، هرگز برای پوشنده ظاهر مناسبی ندارد.

شما می خواهید یک خیاط خوب پیدا کنید تا کت و شلوارتان را کوتاه کند تا نقاط قوتتان را برجسته کند و نقاط ضعفتان را پنهان کند. تنها به همین دلیل، آقایان باید لباس سفارشی را در نظر بگیرد. با پوشاندن کت و شلواری که 90 درصد بدن شما را پوشانده است، پیامی که بیشتر اوقات ارسال می کند، بر هر چیزی که ممکن است از دهان شما بیاید.

یک کت و شلوار سفارشی یا سفارشی بیشتر از یک کت و شلوار ساخته شده، که تناسب بهتری نسبت به کت و شلوار خارج از قفسه دارد، بهتر است.

این ممکن است زیاد به نظر برسد  اما نگران نباشید  من شما را تحت پوشش قرار داده ام. برای خواندن راهنمای نهایی برای خرید کت و شلوار عالی اینجا را کلیک کنید!

زنان دوست دارند مردان چه لباسی بپوشند؟

5. خانم ها عاشق مردانی هستند که بوی خوش میدهند

شماره پنج در این لیست به دلیل خوبی یک رایحه خاص بود. عطر مردانه اغلب عامل شماره 1 برای خانم ها در انتخاب شریک بالقوه است. محققان در اروپا مطالعه‌ای را در مجله شخصیت و تفاوت‌های فردی در مورد عوامل انتخاب همسر در مردان و خانم ها منتشر کرده‌اند.

این نشان می‌دهد که خانم ها نشانه‌های بویایی را مهم‌تر از نشانه‌های بصری ارزیابی می‌کنند. بنابراین حس بویایی یک زن را دست کم نگیرید این حس بسیار حساس است.

برای یافتن عطر عالی باید فیزیک بدن خود را درک کنید برای این کار باید عطر را روی بدن خود تست کنید و آنها را بو کنید. یک مکان راحت برای انجام این کار در یک فروشگاه بزرگ است.

6. خانم ها عاشق مردی با تی شرت مناسب هستند

برای به دست آوردن یک تی شرت عالی باید چند قانون را رعایت کنید. یک پیراهن مناسب هرگز محدود کننده نیست و باید اجازه حرکت راحت را بدهد. برای ورزش فقط باید تاپ های تنگ بپوشید.

خانم ها عاشق مردی با تی شرت مناسب هستند

وقتی نوبت به انتخاب سبک و رنگ می رسد  اینها کاملاً به شما بستگی دارد رنگ سفید همه کاره ترین رنگ است زیرا همه رنگ های پوست را تحسین می کند، اما رنگ های دیگر می توانند کارساز باشند.

یقه‌های خدمه برای مردانی با سینه‌های کوچک یا شانه‌های شیبدار در مورد استایل مناسب است آنها به ایجاد توهم شانه های پهن تر کمک می کنند و به بدن شما تناسب بیشتری می دهند.

7. خانم ها زمانی که آستین خود را بالا می زنید را دوست دارند 

نشان دادن ساعدها نشانه اعتماد به نفس است این نشان می‌دهد که از رسیدن به محل کار با انجام کارهای فیزیکی نمی‌ترسی، و خانم ها عاشق دیدن ساعدهای عضلانی هستند. مهم است که آستین های خود را به درستی بالا بزنید نمی تواند خیلی شلخته یا تنگ بپوشید.

خانم ها عاشق تی شرت هنلی هستند

8. خانم ها عاشق تی شرت هنلی هستند

هنلی یک پیراهن بدون یقه است که در جلوی آن یک دکمه یا چند دکمه دارد.  نام “هنلی” از شهر “هنلی-آن-تیمز” در انگلستان گرفته شده است، جایی که تیم محلی قایقرانی این سبک را برای لباس های خود می پوشید.

هنلی می تواند آستین بلند یا آستین کوتاه باشد مدل های آستین کوتاه مانند یک پیراهن یقه دار بدون یقه به نظر می رسند در حالی که مدل های آستین بلند شبیه یک پلیور با یقه V باریک (و دکمه دار) هستند.

خانم ها عاشق تی شرت هنلی هستند

مهمترین مزیت هنلی این است که با لباسی که اکثر مردان می پوشند متفاوت است هر مردی می‌تواند یک پیراهن چوگان بپوشد پوشیدن درست هنلی به مهارت واقعی نیاز دارد.

یکی دیگر از مزایای هنلی این است که برش v در جلو می تواند جذاب باشد. برای رسیدن به این هدف باید فیزیک بدنی خوبی داشته باشید به یاد داشته باشید بدن شما به اندازه لباسی که می پوشید مهم است.

10. خانم ها عاشق پیراهن‌های شیک هستند

خانم ها از مردان می خواهند که پیراهن سفید بپوشند خانم ها از مردان می‌خواهند که پیراهن‌های مجلسی بپوشند زیرا آنها را باهوش و پیچیده نشان می‌دهد.

پیراهن مجلسی مردانه یک پیراهن دکمه دار با یقه و آستین بلند است این پیراهن متفاوت از پیراهن اسپرت است که برای پوشیدن یقه باز ساخته شده است و با کراوات نامناسب به نظر می رسد.

خانم ها عاشق پیراهن‌های شیک هستند

هر سبکی که می پوشید مطمئن شوید که به درستی متناسب است! یک پیراهن نامناسب فقط به استایل شما و نگاه خانم ها به شما آسیب می رساند.

برای جذاب به نظر رسیدن پیراهن لباس باید تناسب و رنگ آن را به توجه کنید . از به دست آوردن رنگ یا طرح برجسته تر نترسید بیرون رفتن از منطقه راحتی بسیار مهم است و شما را متمایز می کند. دو نفر از خانم هایی که با آنها مصاحبه کردم، گفتند که عاشق پیراهن هستند.

11. اکسسوری مردانه

یکی دیگر از مواردی که خانم ها برای آقایان جذاب می دانند اکسسوری ها هستند. قبلاً به ساعت‌ها اشاره کردیم، اما اکسسوری دیگری که خانم‌ها می‌خواهند مردان استفاده کنند دستبند و انگشتر هستند.

هنگام انتخاب یک دستبند تفاوت چندانی با نقش هر اکسسوری دیگری ندارد آنها به گونه ای طراحی شده اند که  قابل توجه باشند  نه نقطه مرکزی لباس شما.

اکسسوری مردانه

اساسی ترین قانونی که باید هنگام پوشیدن دستبند رعایت کنید این است که در آن زیاده روی نکنید این برای هر اکسسوری به خصوص دستبند صدق می کند زیرا به راحتی می توان بسیاری از آنها را روی یک مچ قرار داد.

شما گزینه های زیادی برای آزمایش در مورد حلقه ها دارید برای درک بهترین حلقه مردانه برای خود، باید سبک و جنس مناسب را انتخاب کنید شما باید از میان انواع اصلی حلقه مردانه انتخاب کنید.

The post زنان دوست دارند مردان چه لباسی بپوشند؟ appeared first on تیپزا – مد لباس – ست لباس – تیپ مردانه – استایل زنانه.