زیدان

زیدان با خوشحالی در رئال باقی می ماند.

به گزارش نازشو – زیدان که با عملکرد فوق العاده خود در چند فصل گذشته باعث شده است که بسیاری او نابغه مربیگری فوتبال بدانند امسال انگار به مشکل برخورده است. زیدان در این فصل لالیگا اسپانیا با اختلاف 10 امتیازی با تیم اول جدول یعنی بارسلونا در رده سوم نیز قرار گرفته است. و شاید با شناختی که از این دو تیم داری این فاصله می توانند نشان گر قهرمانی زودرس در لالیگا باشد اما بازهم امید ها برای هوادران این تیم زنده است چون هنوز شش امتیاز از بازی رو در رو این دو تیم باقی است که می تواند نجات بخش رئال مادرید باشد. با اینکه زیدان در لالیگا خیلی کار نکرده است و در لیگ قهرمان هم رئال همیشگی نبوده است و با 7 امتیاز در رده دوم گروه خود نیز بعد تاتنهام قرار گرفته است اما زیدان با خوشحالی به کار خود نیز ادامه خواهد داد چون هنوز مدیریت باشگاه و بازیکنان به او اعتقاد دارند.

شاید یکی اصلی ترین دلایل نتیجه نگرفتن رئال مادرید مصدومیت آماده نبود رونالدو و بنزما باشد این دو بازیکن که نقش کلیدی در تیم زیدان دارند بازیکنای همیشگی نیستند و رونالدو آمار بی سابقه ای در این فصل در گلزنی برای خود به ثبت رسانده و مثل همیشه خوب عمل نمی کند و تحت فشار است. اما زیدان درباره این موضوعات اینگونه گفت : من همیشه خوش بین هستم و کاری را که انجام می دهم را کاملا دوستم دارم. ما در مسیر هستیم که بسیاری نگران هستن اما من نگرانی ندارم و به بازیکنان خود اعتماد کامل دارم/

با این صحبت ها مشخص می شود که زیدان در رئال مادرید ماندنی است و به کار خود ادامه خواهد داد تا دوباره رئال فوق العاده فصل قبل را بازسازی کند. و بتواند در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا نتایج فوق العاده خود را نیز تکرار کند.