ساخت سریال خداداد برای نوروز ۱۴۰۱

سریال خداداد

سریال خداداد

سریال خداداد

ساخت مجموعه تلویزیونی خداداد به کارگردانی علی غفاری و تهیه‌کنندگی سعید سعدی در تهران کلید خورد. این مجموعه در ۱۳ قسمت تولید و آماده ی پخش برای نوروز 1401 از شبکه ی دو سیما خواهد شد.

موضوع سریال خداداد

داستان این سریال در مورد مشکلات مالی و روزمره گی افرادی است که تلاش برای به دست آوردن خرج و مخارج زندگی دارند که این سریال در قالب طنز این مشکلات را بیان می کند.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: «میگن گره‌ای که با دست باز میشه رو نباید با دندون باز کرد، اما خداداد چاره دیگه‌ای نداره و روی این موضوع خیلی حساب کرده!»

…………………………………………………………………………………………………

در ادامه با بیوگرافی بازیگران سریال خداداد  آشنا خواهید شد.

سریال خداداد

سریال خداداد

رضا ناجی متولد 5 دی ماه سال 1321 می باشد. وی اصالتا اهل تبریز می باشد و در همان جا به دنیا آمده است. اسم اصلی او محمدامین ناجی می باشد که به نام رضا ناجی معروف است و شهرت پیدا کرده است. ایشان از بازیگران سینما و تئاتر و تلوزیون ایرانی می باشند. شغل اصلی‌ ایشان مکانیکی و دارای گواهینامه پایه یک رانندگی و گواهینامه درجه یک مهارت فنی خودرو است.

………………………………………………………………………………………………………….

سریال خداداد

سریال خداداد

علی صبوری متولد 3 شهریور 1371 در شهر مشهد می باشد. او بازیگر و کمدین می باشد که با ساخت کلیپ های طنز در اینستاگرام مشهور شد و با حضور در برنامه ی خندوانه مردم او را بیشتر شناختند. وی دانشجوی اخراجی رشته هوشبری می باشد که از تئاتر شروع کرده و هم اکنون در چند سریال تلوزیونی حضور پیدا کرده است.

………………………………………………………………………………………………..

سریال خداداد

سریال خداداد

سوسن پرور متولد ۱۳۵۴ در اراک می باشد او از بازیگران سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی است. او با بازی در تئاتر این حرفه را آغاز کرده و در سال ۱۳۸۷ با سریال بزنگاه به شهرت رسید. سوسن پرور دارای لیسانس ادبیات نمایشی و فوق لیسانس کارگردانی تئاتر است .

…………………………………………………………………………………………………….

سریال خداداد

سریال خداداد

سارا باقری متولد 1374 در تهران و بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایرانی می باشد. سارا باقری ابتدا با تئاتر آغاز کرده و بعد از مدتی در سریال های تلوزیونی که از شبکه ی استانی شمال کشور پخش می شد بازی کرده است. او بازیگر نقش مائده در سریال افرا بود که حال برای نوروز 1401 با بازی در سریال خداداد مهمان خانه هایتان خواهد شد.

……………………………………………………………………………………….

سریال نون خ 4 برای نوروز 1401

نوشته ساخت سریال خداداد برای نوروز ۱۴۰۱ اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.