ساخت مجموعه دردسرهای شیرین برای نوروز ۱۴۰۱ از شبکه پنج

مجموعه دردسرهای شیرین

دردسرهای شیرین

دردسرهای شیرین

مجموعه تلوزیونی دردسر‌های شیرین به کارگردانی سهیل موفق و تهیه کنندگی سید علی اکبر محمودی مهریزی محصول گروه فیلم و سریال شبکه پنج ساخته می شود برای نوروز ۱۴۰۱ که مهمان خانه هایتان شود.

بازیگران سریال دردسرهای شیرین

دو بازیگر اصلی این سریال معرفی شده اند و به محض اطلاع بیشتر از سایر بازیگران اطلاعات بروز خواهد شد. پوریا پورسرخ و مریم مومن دو بازیگر اصلی این سریال هستند.

این سریال داستان زندگی زوج جوانی است که در زندگی با چالش‌هایی مختلفی روبرو می‌شوند. در این مسیر اتفاقات و حوادثی برای آنها رخ می دهد باعث رنجش آنها شده ولی باز سرپا می شوند و …

دردسرهای شیرین

مریم مومن متولد 1377 در تهران می باشد. میزان تحصیلات او دانشجوی رشته بازیگری است، او فعالیت خود را از تئاتر شروع کرده و حالا به عنوان بازیگر وارد تلویزیون شده است. اولین کار دیده شده ی او سریال بانوی عمارت و ایفاگر نقش فخرالزمان بود.

…………………………………………………………………………………………

 

دردسرهای شیرین

پوریا پورسرخ متولد ۴ تیر ۱۳۵۲ در تهران است. وی بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر ایرانی می باشد. او فارغ ‌التحصیل کارشناسی رشته‌ اصلاح نباتات از دانشگاه شیراز و کارشناسی ارشد و دکتری رشته‌ فیزیولوژی گیاهی است. کار جدید وی که در حال پخش می باشد سریال برف بی صدا می بارد است.

…………………………………………………………………………………………

نون خ ۴ سریال نوروز 1401 از شبکه یک سیما

خداداد سریال نوروزی 1401 از شبکه دو سیما

نوشته ساخت مجموعه دردسرهای شیرین برای نوروز ۱۴۰۱ از شبکه پنج اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.