سامان صفاری بازیگر نقش کیان سریال سرجوخه

کیان سریال سرجوخه

کیان سریال سرجوخه

کیان سریال سرجوخه

تیزر سریال سرجوخه به تهیه‌کنندگی ابوالفضل صفری و کارگردانی احمد معظمی از روز گذشته با پخش از شبکه سه سیما رونمایی شد‌.

درام جاسوسی اجتماعی «سرجوخه» که از پاییز سال گذشته کلید خورده، این روزها با دو گروه به صورت همزمان در داخل و خارج کشور فیلمبرداری می شود و پس از «سارق روح»، «ترور خاموش» و «خانه امن» چهارمین همکاری مشترک صفری و معظمی است.

سامان صفاری در نقش «کیان»، حمیدرضا محمدی در نقش «غلامرضا» و آرش آصفی در نقش یک افسر ضد جاسوسی و نازنین کیوانی بازیگرانی هستند که تا به حال حضور آنها در سریال رسانه‌ای شده و دیگر کاراکترهای مجموعه نیز تا زمان پخش به مرور معرفی خواهند شد.

«سرجوخه» به نویسندگی حسین امیرجهانی با روایت دو قصه موازی، به زندگی دو شخصیت غلامرضا و کیان که از دو طبقه اجتماعی مختلف با انگیزه‌ها و کشمکش‌های متفاوت هستند می‌پردازد که هر دو در راه رسیدن به عشق موانع و اتفاقات زیادی سر راه‌شان قرار می‌گیرد که روند رسیدن را کندتر و جذابیت قصه را بیشتر می‌کند.

این سریال یک درام امنیتی_ اجتماعی از تولیدات مرکز سیمافیلم است که به کارگردانی احمد معظمی و تهیه‌کنندگی ابوالفضل صفری به زودی از شبکه سه سیما پخش

کیان سریال سرجوخه

کیان سریال سرجوخه

بیوگرافی بازیگر نقش کیان سریال سرجوخه

سامان صفاری متولد 6 شهریور 1366 در کرمان است. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته جهانگردی می باشد، به صورت اتفاقی بازیگر شد و حالا در فکر درخشش هنری است می گوید دنبال شهرت و معروفیت نیست. اصالتا اهل شهر یزد می باشد و دو تا برادر دارد بنام های ابوالفضل و اشکان که فیلمنامه نویس و تهیه کننده هنری و ساکن آلمان می باشند.

کیان سریال سرجوخه

کیان سریال سرجوخه

بیوگرافی نازنین کیوانی بازیگر سریال سرجوخه

نوشته سامان صفاری بازیگر نقش کیان سریال سرجوخه اولین بار در مجله اینترنتی آراس , اخبار , عکس , مدل , فناوری. پدیدار شد.