مقصد احتمالی سردار آزمون

سردار آزمون هم به لیست سیاه کی روش انتقال پیدا کرد.

سردار آزمون هم به لیست سیاه کی روش انتقال پیدا کرد.

به گزارش نازشو – سردار آزمون بعد از جام جهانی به علت مسائل شخصی تصمیم گرفت که از تیم ملی خدا حافظی کند دوبار از سوی کی روش به تیم ملی دعوت شد. امتیازی که کی روش به هیچ کدام از بازیکنان قبلی نداده بود و یک بار دیگر به آزمون اجازه داد که تصمیم خود برگرد حتی از فدراسیون هم افرادی با سردار درباره بازگشت به تیم ملی سخن گفتند اما بازهم سردار اعلام کرد یک بار خدا حافظی کرده و بر نمی گردد.

حال غیر ممکن می رسد کی روش ناز بازیکنی را چند بار بکشد و احتمال سردار هم به لیست سیاه کی روش اضافه خواهد شد. بازیکنی که زیر نظر کی روش توانست بود جایگاه خوبی در تیم ملی پیدا کند اما به علت های از تیم ملی جدا شد اما جایگزین های زیادی برای سردار هستند و نبود سردار نمی تواند ضربه زیادی به تیم ملی در جام ملت های آسیا 2019 بزند اما بازیکنی که در تیم ملی چند سال است حضور پیدا می کند و الان زمان بازده ای و موثر بودنش هست و در این زمان تصمیم به جدایی و خداحافظی می گیرد خبر خوشی برای هیچکس نیست.

حال بازیکنان زیادی در جوانی از تیم ملی خدا حافظی کردند اما دوباره تصمیم به بازگشت گرفتند و عده ای هم دیگر بعد از خداحافظی فکر بازگشت نکردند اما سردار احتمال در این سن با مشورت های فراوان این تصمیم را گرفت است اما احتمال اینکه دوباره برگرد بسیار زیاد است ما امیدواریم که این بازیکن جوان هر چه زودتر تصمیم خودش را برگرداند اما اینکه کی روش باشد یا نباشد بسیار در این تصمیم می تواند مهم باشد چون کی روش مربی است که زیاد فرصت به افراد نمی دهد. خلاصه ما آرزوی موفقیت برای این بازیکن ایرانی داریم.