انتخاب مهاجم تیم ملی

سردگمی کیروش برای انتخاب مهاجم تیم ملی در جام جهانی 2018

 انتخاب مهاجم تیم ملی در جام جهانی 2018

به گزارش نازشو –  در این مطلب نازشو قصد داریم در چند بخش سردگمی کیروش برای انتخاب مهاجم تیم ملی در جام جهانی 2018 را نیز بررسی کنیم. شاید برای همه طرفدران تیم ملی یک بار سوال پیش آمده است که کی روش کدام مهاجم را به روسیه می برد. لیستی که هر روز شاید بزرگتر می شود با خوب کار کردن مهاجمان ایرانی در چند وقت اخیر این کار نیز سخت تر هم شده است از لیگ ایران گرفته تا لیگ های خارجی همه بازیکنان نیز آماده گلزن و در حال پیشرفت به قول کی روش در جام جهانی 2014 تمام فکر و استرسش این بود که قوچان نژاد اگر مصدوم شود چکار کند و چه کسی را جایگزین او کند و امادر جام جهانی 2018 تمام ذکر فکرش این است که کدام بازیکن را در برای جام جهانی انتخاب کند این انتخاب ها شاید در خط دروازه و خط دفاع و هافبک انقدر برای کیروش سخت نباشد که در خط حمله نیز دچار استرس است که این همه گزینه روی میز وجود دارد اما واقعا کدام در این مطلب نگاهی می اندازیم به گزینه های که اصلی ترین شانس را برای حضور در جام جهانی دارند و گزینه های که می خواهند با عملکرد خود ثابت کنند لیاقت خود را برای حضور در جام جهانی روسیه نیز ثابت کنند.

1- سردار آزمون

شاید اولین کسی که در ذهن کی روش برای خط حمله رزرو شده است سردار آزمون باشد مهاجم جوانی که در جام جهانی گذشته هم در آخرین لحظه کنار گذاشته شد و آنجا کی روش به او قول داد که حتما در جام جهانی بعدی حضور داشته باشد. اگر هم خوب نگاه کنیم بجز این فصل که سردار آزمون زیاد عملکرد خوبی نداشته است در فصل های گذشته او بی شک یکی از ستاره های ایرانی در فوتبال روسیه بوده است و کامل با جو روسیه شرایط ورزشگاه ها آب و هوا ، زبان ، مردم و خیلی چیزا های دیگر که سردار را گزینه اول کی روش برای یکی از مهاجمان می کند. سردار شاید یکی از دلایلی که در فوتبال روسیه باقی ماند بخاطر همین موضوع است و احتمال باید یک جا برای او خالی بگذاریم.

2- کریم انصاریفرد

در گزینه دوم انتخاب مهاجم تیم ملی گزینه بعدی که می خواهیم بررسی کنیم کریم انصاریفرد می باشد مهاجم آماده باشگاه المپیاکوس یونان که شاید در حال حاضر آماده ترین مهاجم ایرانی حاضر در اروپا می توانند از او نام برد بازیکنی که از لیست خروجی به بازیکن فیکس و گلزن اول لیگ یونان تبدیل شده است و کی روش شاید در مقابل عملکرد او هیچ راهی جز دعوت از او ندارد و اگر همینطوری انصاریفرد به موفقیت خود ادامه دهد نمی توانند از نام او برای جام جهانی 2018 روسیه گذشت.

 

این مطلب نیز ادامه دارد ما در روز های آینده مهاجمان دیگر از جمله مهدی طارمی ، رضا قوچان نژاد ، کاوه رضایی و …. را بررسی می کنیم.