سرمربی جدید تراکتور

سرمربی جدید تراکتور مشخص شد.

سرمربی جدید تراکتور

به گزاش سایت نازشو بعد از جدایی امیر قلعه نویی از تراکتورسازی مسئولان باشگاه تراکتورسازی تبریز کار خود را برای انتخاب سرمربی جدید تراکتور آغاز کردند. از همین رو گزینه های بسیار بررسی شد. که در ادامه با آن ها آشنا خواهیم شد. آجور لو مدیرعامل تراکتورسازی اعلام کرده است که تا پایان هفته کار انتخاب مربی به پایان خواهد رسید اما تا حدود زیادی می شود حدس زد سرمربی بعدی تراکتور چه کسی خواهد.

و بلاخره آجرلو با اعلام کرد از بین گزینه ها با یحیی گل محمدی به توافق نهایی رسیدیم. و قرار داد را امضا کردیم. با حساب یحیی گل محمدی سرمربی جدید تراکتورسازی شد.

1- حسین فرکی

اولین گزینه و شاید اصلی ترین گزینه تراکتورسازی حسین فرکی سرمربی که دو تیم را توانست دو فصل پیاپی قهرمان لیگ کند. اما فصل گذشته در سایپا نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد. و در روز های آخر این تیم را در لیگ برتر نگه داشت. ولی در پایان فصل از جمع خودروسازان کنار گذاشته شد و جایگزینش علی دایی شد. حال او یک مربی آزاد است و می تواند سرمربی جدید تراکتور باشد.

2- مایلی کهن

سرمربی فصل گذشته ملوان که با درست کردن یک تیم جوان ملوان را برای چند سال آینده تامین کرده است فصل گذشته ملوان در هفته آخر از صعود باز ماند و نتوانست به لیگ برتر بیاید. حال او یکی از گزینه های تراکتور سازی برای سرمربیگری در فصل بعد است.

3- یحیی گل محمدی

یکی از با استعداد ترین مربی های جوان لیگ برتر که فصل گذشته از ذوب آهن جدا شد و به تیم دسته یکی اکسین البرز پیوست. و نتایج قابل قبولی با این تیم کسب کرد. او این فصل مورد توجه باشگاه نفت تهران هم نیز است حال باید دید که او چه تصمیمی میگیرد. آیا او سرمربی جدید تراکتورسازی میشود یا خیر با منتظر ماند.

4- مصطفی دنیزلی

شاید عجیب باشد مصطفی دنیزلی مربی ترکیه ای سابق پاس ، پرسپولیس مربی که در کارنامه اش افتخارات بسیار دارد و یکی از مربیان با دانش فوتبال است او در بزرگترین تیم های ترکیه هم سابق سرمربیگری دارد. بسیار می گویند او بسیار مورد توجه آجورلو است. اما مشکلات دینزلی شاید مانع حضورش در تراکتور شود. احتمال اینکه او سرمربی جدید تراکتور باشد بسیار کم است.

5- حمید استیلی

استیلی یکی دیگر از مربیان جوان ایرانی که چند وقتی است بدون تیم است. مربی که افتخارات در زمینه سرمربیگری نتوانست کسب کند. اما نشان داده است که در کشف استعداد و پرورش آن بسیار مهارت دارد. او شاید جزوه اصلی ترین گزینه های سرمربیگری تراکتور نباشد اما مطمن اسمش در این میان مطرح است.

6- جواد نکونام

جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی که سابق دستیاری کی روش هم دارد. یکی از گزینه های نزدیک به تراکتور است گفتنی است که هیئت مدیره تراکتور و هوادرانش اصلان علاقه مند به این همکاری نیستن اما آجرلو به شدت به دنبال این کار است به گونه ای که بعضی از اطرافیان آجرلو این انتقال را قطعی می دانند.

 

7- عبدالله ویسی

سرمربی فصل گذشته سپاهان که نتوانست نتایجی را که در استقلال خوزستان گرفته بود را تکرار کند و همین موضوع باعث برکنار اش شد. حال او یکی از گزینه های جدی تراکتور برای سرمربیگری است حال باید دید او این تراکتور بحران زده را برعهده می گیرد یا نه.

گفتنی است که نام های چون رسول خطیبی و فیروز کریمی و منصور ابراهیم زاده و پرویز مظلومی هم به گوش می رسد. که حال باید منتظر ماند که آجرلو و هیئت مدیره چه انتخابی می کنند. اگر اخباری در این باره از سوی باشگاه منتشر شد ما شما در اطلاع خواهیم گذاشت.