سریال روزهای بی قراری فصل دوم

سریال های جدید صدا و سیما بعد نوروز 98

سریال های جدید صدا و سیما بعد نوروز 98

به گزارش نازشو – بعد از پایان سریال های نوروزی شبکه های صدا و سیما ، سریال های جدید صدا و سیما قرار است به زودی و از شبنه 17 فروردین پخش آن ها آغاز شود و در این بین سریال های کمدی بسیار خوبی ساخته شده است که می تواند راه سریال های نوروزی که ساخته شده و مورد حمایت و استقبال مردم قرار گرفته است را ادامه دهند. خوشبختانه عید نوروز امسال بعد از مدت ها توانست سریال های خوبی را داشته باشد و مثل سابق بسیاری از مردم را علاقه مند به دیدن تلویزیون در نوروز کند. اما پایان این سریال ها با شروع سریال های جدید همراه خواهد بود و ما در این مطلب می خواهیم به شما سریال های جدید شبکه های سراسری صدا و سیما را معرفی کنیم همرا ما در این مطلب باشید.

شبکه سه سیما ، سریال شرایط خاص

کارگردان : وحید امیرخانی

نویسنده : حسین تراب‌ نژاد و احسان لطفیان

تهیه کننده : سیدمرتضی فاطمی

سریال شرایط خاص

بازیگران سریال :

کامبیز دیرباز، بهرام افشاری، پروانه معصومی، نادر سلیمانی، سیروس گرجستانی، کاظم سیاحی، مریم سعادت، سوگل قلاتیان، معصومه رحمانی، صحرا اسدالهی، مصطفی ساسانی، وحید آقاپور، اسدالله یکتا و شهره سلطانی ترکیب بازیگران این سریال را تشکیل می‌دهند.

درباره سریال :

سریالی با حال و هوای کمدی است و مضامین اجتماعی با زبانی شیرین در آن طرح می‌شود. تصویربرداری این سریال پربازیگر، بهار سال گذشته در بیش از ۱۱۰ لوکیشن اصلی و فرعی در تهران انجام شد.

برای نوروز 98 چه فیلمی را در سینما تماشا کنیم؟

شبکه دو سیما سریال روزهای بی قراری فصل دوم

کارگردان : کاظم معصومی

نویسنده : شعله شریعتی

تهیه کننده : امیرحسین شریفی

سریال روزهای بی قراری فصل دوم

بازیگران سریال : 

سارا صوفیانی، مجید واشقانی، فخرالدین صدیق شریف، مهتاج نجومی، کاظم هژیر آزاد، صفا آقاجانی، افسانه بایگان، حمیدرضا آذرنگ و تعدادی از بازیگران پیشکسوت تبریز و مشهد در فصل دوم «روزهای بی قراری» به ایفای نقش می‌پردازند.

خلاصه سریال :

بخش عمده‌ای از ماجراهای فصل دوم این سریال در شهر تبریز و بخش‌هایی از آن در شهر مشهد جریان دارد. این مجموعه در ادامه «روزهای بی قراری» که فصل اول آن پیش از این از شبکه یک سیما پخش شد، ساخته شده است و در خلاصه داستان آن آمده: سارا که از همسر سابقش جدا شده در پی هویت خود ناچار به سفری طولانی می‌شود یک فرش نفیس مربوط به دوره مشروطه تنها سندی است که او را به مقصود برساند و …

5 فیلم سینمایی خارجی خوب

شبکه یک سیما سریال دنگ و فنگ روزگار

سریال های جدید صدا و سیما ، دنگ و فنگ

کاگردان : جواد مزدآبادی

تهیه‌کننده : امیرحسین طالبی کاشانی

نویسنده : حسن وارسته و امیر شاداب

بازیگران سریال :

سیروس گرجستانی، محمد نادری، نیما شاهرخ شاهی، بیژن بنفشه خواه، زهره فکور صبور، سوگل طهماسبی، محمد فیلی، غلامرضا نیکخواه، امیر غفارمنش، ساعد هدایتی، شیرین آقارضا کاشی، پانته‌آ مهدی‌نیا، سینا رازانی، زهرا داوودنژاد، مهری آل‌آقا، مریم شاه‌ولی، مینا نوروزی، ساقی زینتی، بیتا خردمند، عباس محبوب، طاهر علایی، فریده دریامج، ژیار محمدزاده، ساره صحرایی و ستاره صحرایی از جمله بازیگران این سریال هستند.

خلاصه سریال :

این سریال 30 قسمتی است و در هر قسمت تقریبا 45 دقیقه می باشد. و از 17 فروردین آغاز می شود. دو دوست طی شراکتی دچار مشکلاتی می شوند که ناچار هستند سال ها این مشکلات را پنهان کنند. همین مساله باعث رقم خوردن اتفاقات مختلف طنز می شود.

امیدواریم این سریال ها بتوانند جایگزین خوبی برای سریالهای نوروزی شبکه های صدا و سیما باشد و بتواند نظر مخاطبان این شبکه ها را جذب کندو