سریال های رمضان 96

سریال های رمضان 96 مشخص شدند به همراه معرفی سریال ها

سریال های رمضان 96

در این مطلب از سایت نازشو تصمیم گرفتیم شما را با سریال هایی که قرار است در ماه رمضان 96 پخش شوند آشنا کنیم. همیشه سریال های که در رمضان پخش می شود حال هوای دیگری دارد. مخصوص اند که همه خانواده دورهم هستند. و لذت خواستی سریال دیدن دارد. برای همین تلویزیون همیشه سریال های خاص خود برای پخش را در ماه رمضان قرار می دهد. چون آمار ببینده ها در این ماه بسیار افزایش پیدا می کند. در ادامه با این سریال ها و عوامل آن نیز آشنا خواهیم شد در ادامه همراه ما باشید.

سریال شبکه سه برای ماه رمضان

سریال های رمضان 96

سریال نفس

شبکه سه سیما برای سریال ماه رمضان خود سریال نفس به تهیه‌کنندگی احمد کاشانچی و کارگردانی جلیل سامان انتخاب کرد. خلاصه ای سریال نفس درباره
جوانی پرنشاط است که در زمان انقلاب با راز های از زندگی خود مواجع می شود. که ماجرای این فیلم را تشکیل می دهد. از بازیگران سرشناس این سریال می توانند به داریوش فرهنگ و فاطمه گودرزی و مسعود رایگان و رامین راستاد  و هدایت هاشمی نام برد.

سریال شبکه دو برای ماه رمضان

سریال های رمضان 96

سریال سرّ دلبران

از دیگر سریال های رمضان 96 تلویزیون سریال سرّ دلبران است این سریال به کارگردانی محمدحسین لطیفی شبکه دو سیما ساخته شده است. خلاصه ای از داستان این سریال مشخص نشده است. و تنها اطاعاتی که از این فیلم وجود دارد این است  که این سریال به مضوعات اجتماعی می پردازد و اینکه سریال در یزد در حال ساخت است. از بازیگران معروف این سریال  برزو ارجمند و فرهاد قائمیان و محمد کاسبی و …. هستند.

سریال شبکه یک برای ماه رمضان

سریال های رمضان 96

سریال لبخند رخساره

طبق برنامه ریزی های قبلی قرار بود در ماه رمضان بازهم شاهد سریال پایتخت 5 باشیم که به علت نرسیدن این سریال از بین سریال ها لبخند رخساره به نویسندگی سعید نعمت الله و کارگردانی بهرنگ توفیقی انتخاب شد. این سریال در سال گذشته برای شبکه یک ساخته شده بود اما برای پخش زمانی مناسب پیدا نشد تا به سریال های ماه رمضان 96 برسد. این سریال در شهر های مشهد و نیشابور و تهران و بندر انزلی ظبط شده است. گفتنی است که این سریال عاشقانه است. و با شناختی که از سعید نعمت الله داریم باید منتظر سریالی با داستانی فوق العاده زیبا باشیم. این سریال 30 قسمتی است. از بازیگران معروف سریال لبخند رخساره می شود به کامبیز دیرباز و آتیلا پسیانی و بهزاد فراهانی و مهدی سلطانی نام برد.

امیدوار هستیم که سریال های رمضان 96 بتواند انتظارات شما را برآورده کند و مورد توجه شما قرار بگیرد. برای حمایت از سایت نازشو این مطلب را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.2نظر برای “سریال های رمضان 96 مشخص شدند به همراه معرفی سریال ها”

  1. سلام امیدوارم که موضوعات فیلم هم جذاب باشه و ببننده ها رو بتونی پای تلویزیون نگه داره

دیدگاه ها غیر فعال است.