سریال پایتخت 6

سریال پایتخت 6 نویسنده جدید پیدا کرد

سریال پایتخت 6 نویسنده جدید پیدا کرد

متاسفانه بعد فوت خشیار الوند یکی از بهترین نویسنده های فیلم های کمدی چندین سال اخیر کار ساخت نسخه سینمایی پایتخت منتفی شد اما با رایزنی های قرار شد که فصل جدیدی از این سریال دوباره ساخته شود و در همین بین سخت ترین کار گروه انتخاب نویسنده برای این کار بود که خلاصه بعد از اینکه جزئیاتی از فصل جدید توسط تهیه کننده این کار منتشر شد مشخص شد آرش عباسی نویسنده و کارگردان معروف تئاتر به همراه محسن تنابنده کار نوشتن فصل جدید را آغاز کرده اند.

 این نویسنده درباره حضور خودش در پایتخت گفت : همراه با محسن تنابنده در حال نگارش فصل ششم مجموعه «پایتخت» به کارگردانی سیروس مقدم هستیم و تا امروز نگارش دو قسمت سریال به پایان رسیده است.

سریال پایتخت 6

نویسنده های سریال پایتخت 6

آرش عباسی ادامه داد : تمام تلاش‌مان این است تا قبل از آغاز تصویربرداری این مجموعه، بخش عمده‌ای از نگارش فیلم نامه به پایان برسد. در فصل جدید کاراکترها تغییرات اساسی و بنیادینی کرده‌اند که این تغییرات در راستای جذاب‌تر شدن سریال خواهد بود. تلاشم این است از تجربه سال‌ها حضورم در تئاتر، در نگارش این متن استفاده کنم و بتوانم به درستی این تجربیات را انتقال دهم. احتمال زمان ساخت این سریال به زودی مشخص می شود و زمان پخش آن هم احتمال عید نوروز 99 خواهد بود.