سریال جدید رضا عطاران + سریال گانگستر + مجید صالحی

سریال گانگستر رضا عطاران در نماوا

سریال گانگستر رضا عطاران در نماوا

بعد از گذشت 13 سال و طی درخواست های زیادی طرفداران از رضا عطاران برای ساخت سریال جدید بلاخره این موضوع به واقعیت تبدیل شد و قرار است این کارگردان موفق سینما و تلویزیون سریال جدیدی بسازد که تهیه کنندگی آن را سعید ملکان برعهده دارد و پخش آن بصورت اختصاصی در اختیار نماوا خواهد بود.

گفتنی است اسم این سریال کمدی به احتمال زیاد گانگستر خواهد بود و داستان آن حول محور این اسم خواهد بود. گفتنی است که فیلمنامه این کار در حال آماده شدند است اما هنوز نامی از فیلنامه نویس های بطور رسمی آورده نشده است اما  علی مسعودی و امیر مهدی ژوله از گزینه های اصلی نوشتن سریال گانگستر هستند.

سریال جدید رضا عطاران + سریال گانگستر + مجید صالحی

بازیگرانی که احتمال حضورشان در  سریال گانگستر زیاد است

رضا عطاران ، علی صادقی ، حمید لولایی ، امیر جعفری ، مجید صالحی ، یوسف تیموری ، آناهیتا همتی ، امیر نوری ، سیروس میمنت رنجبر ، امیر نوری ، فلور نظری ، حلیمه سعیدی ، مرجانه گلچین ، فریده فرامرزی ، اشکان اشتیاق

گفتنی است که فعلا فقط حضور علی صادقی و خود رضا عطاران قطعی شده است و سایر اسم ها بازیگرانی هستند که به احتمال زیاد عطاران برخی از آن ها برای سریال گانگستر انتخاب کند. این سریال قرار است در اوایل سال 1400 ساخته شود. باید دید که عطاران می تواند بعد سال و انتظار بالایی که مردم از او و سریال جدیدش دارند رضایت مخاطب را جلب کند یا خیر چون هنوز که هنوز است سریال مثل خانه به دوش ، ترش و شیرین بازپخش چندم از بسیاری دیگر از سریال ها کمدی طرفدران بیشتری دارد.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  اخبار هنرمندان ایرانی در شهریور ماه 96

عطاران که در این سال ها بار تا پای میز مذاکره با مدیران تلویزیون هم پیش رفت اما در نهایت در لحظه های آخر از بازگشت به تلویزیون انصراف داد. دلیل آن را هم فقط خستگی و حوصله نداشتن مثل سابق برای ساخت یک سریال قدیمی دانست. باید دید که در اولین تجربه حضور در نمایش خانگی می تواند موفقیت های خود را تکرار کند یا خیر.