سوسیس خوشمزه

سوسیس خوشمزه برای صبحانه

سوسیس خوشمزه برای صبحانه

برای شما طرز تهیه سوسیس خوشمزه را برای صبحانه قرار دادیم با اینکه نباید زیاد از سوسیس استفاده کرد اما برخی هنوز نمی توانند دست از این غذا بکشند و به علاقه مندان به این غذا توصیه می شود که آن را در برنامه غذایی ماهانه خود قرار دهند و زیاد آن را مصرف نکنند. و ما برای ترکیب سوسیس با کلی مواد پرخاصیت را قرار دادیم که با آن می توانید یک صبحانه بسیار خوشمزه آماده کنید و اگر اشتهای به صبحانه نداشتید بی شک این غذا می تواند بسیار به شما کمک کند. چون عطر و مزه فوق العاده ای دارد و مطمن اند جوانان بسیار از آن استقبال می کند در ادامه شما را با تهیه این غذا برای صبحانه آشنا می کنیم. اگر دوست داشتید و وقت داشتید می توانید از مطلب تهیه سوسیس خانگی استفاده کنید و آن را در منزل و بهداشتی و مطمن تر آماده کنید لینک آن را در انتهای مطلب برای شما قرار می دهیم.

مواد لازم برای تهیه این غذا برای صبحانه به شرح زیر است

آویشن : یک قاشق مرباخوری
پیازچه ریز شده : یک قاشق غذاخوری
پودر نان یا آرد سوخاری : به مقدار لازم
نمک و فلفل : به مقدار لازم
آرد گندم : به مقدار لازم
جعفری خرد شده : یک قاشق مرباخوری
سوسیس گوشت : 275 گرم
تخم مرغ : 4 عدد
تخم مرغ زده شده : یک عدد

سوسیس خوشمزه

طرز تهیه سوسیس خوشمزه برای صبحانه

سوسیس خوشمزه

برای شروع کار تهیه این صبحانه شما باید ابتدا تخم مرغ ها را به مدت ۸-۱۰ دقیقه پخته و میگذاریم تا سرد شوند و پوست آنها را جدا کنید. در ادامه سوسیس، آویشن، جعفری و پیازچه را همراه نمک و فلفل مخلوط کرده و در دستگاه میریزیم تا خمیر یک دستی بدست آید و کلیه مواد کاملا با هم مخلوط شوند. در مرحله بعد تخم مرغ را به صورت درسته وسط خمیر قرار داده و خمیر را دور آن یک دست میکشیم در آرد سفید سپس در تخم مرغ زده شده و در آخر در آرد سوخاری میزنیم و در روغن سرخ میکنیم.
هنگام سرو از وسط نصف کرده و در ظرف مناسب سرو نماید. امیدواریم که از تهیه این غذا لذت برده باشید و از طعم و مزه این غذا راضی بوده باشید.