سوپر استار جدید فیلم مست عشق

سوپر استار جدید فیلم مست عشق حسن فتحی مشخص شد

سوپر استار جدید فیلم مست عشق حسن فتحی مشخص شد

فیلم سینمایی مست عشق که قرار است بخش کوتاهی  از زندگینامه مولانا و شمس تبریزی از مفاخر بزرگ ایرانی باشد و به کارگردانی حسن فتحی در ترکیه ساخته شود. امروز بعد چند سوپررایز بزرگ این فیلم که حضور ستارگانی چون شهاب حسینی، پارسا پیروزفر، ابراهیم چلیکول و حسام منظور بود. امروز یک ستاره دیگر از بین بازیگران ترکیه انتخاب شد.

و آن بازیگر هانده ارچل است بازیگر که برای ایرانی بسیار آشنا است و چندین کار او به دوبله فارسی پخش شده است و در بین برخی از ایرانی ها بسیار شناخته شده است.  هانده ارچل بجز بازیگری ، در دنیا مد به عنوان مدل و در زمینه مجری گری هم فعالیت می کند و یکی از شناخته ترین بازیگران کشور ترکیه است. و هانده ارچل در مست عشق حسن فتحی نقش کیمیا را قرار است بازی کند.

سوپر استار جدید فیلم مست عشق

سوپر استار جدید فیلم مست عشق

از فیلم های که او بازی کرده است می توان به موارد زیر اشاره کرد.

حلقه  – ۲۰۱۹

مروارید سیاه

عشق حرف حالیش نمیشه

دختران آفتاب

Çalıkuşu

دیوانه در کلاس درس دانشگاه

ayat Ağacı

“مهران برومند” تهیه‌کننده‌ی  فیلم “ مست عشق ” است که پیش از این تهیه‌کنندگی فیلم‌های “شاهگوش” و “دندون طلا” را برعهده داشته است. “فرهاد توحیدی و حسن فتحی” نویسندگان “مست عشق” هستند. این اولین همکاری توحیدی و فتحی باهم است. “فرهاد توحیدی” نویسنده‌ی فیلم‌های چون “امکان مینا، مرد عوضی و شهر موش‌های 2” است. مدیر فیلمبرداری مست عشق “مرتضی صمدپور” است که پیش از این در سریال “مدار صفر درجه” به عنوان فیلمبردار با فتحی سابقه‌ی همکاری داشته است. شرکت‌های سیماریا و ای.ان.جی از سرمایه‌گذاران این فیلم هستند.