سپیدرود و علی کریمی

سپیدرود و علی کریمی به پایان راه رسیدند!!

سپیدرود و علی کریمی به پایان راه رسیدند!!

به گزارش نازشو –  علی کریمی که لقب ناجی شهر باران را طرفداران سپیدرود به او داده بودند به علت نتایج ضعیف از مالکیت و سرمربیگری تیم سپیدرود رشت انصراف داد. بعد شکست سپیدرود مقابل پدیده بسیاری از رسانه و خبرنگاران ناجوانمردانه صحبت های علی کریمی را بازتاب دادند.

بعد بازی پدیده خبرنگاری درباره استعفای علی کریمی از او پرسید و در حالی که کریمی در حال ترک ورزشگاه بود این پاسخ را داد که به کی استعفای خود را بدهم. همین مسئله بازتابی که در رسانه ها داشت این بود که علی کریمی با غررو کاذب خود را به نوعی همه کاره سپیدرود رشت می داند. نوشته های که به دور از انصاف بود. حتی برخی از رسانه های استانی هم پشت علی کریمی را خالی کردند در حالی که بسیاری از هواداران هنوز هم علی کریمی تنها ناجی می دانند که می تواند سپیدرود با این وضعیت در لیگ برتر نگه دارد. اما انگار برخی صحبت ها کار خود را کرده است و علی کریمی هم از مالکیت و هم سرمربیگیری این تیم استعفا داده است. و طبق گفته های رسانه ها همراه تیم به رشت برنگشته است. و نامه ای از طرف وکیل خود برای کنارگیری از سمت مالکیت و سرمربگیری  این تیم به رئیس اداره ورزش و جوانان استان گیلان فرستاده است.

و این مسئله می تواند بسیار برای سپیدرود و علی کریمی خبر تلخی باشد چون  هفته بعد لیگ برتر سپیدرود می توانند با برتری مقابل استقلال خوزستان گامی بزرگ برای انگیزه پیدا کردن برای ماندن در لیگ پیدا کنند و این بازی می توانست سکوی پرتاب این تیم باشد. حال باید دید پایان این ماجرا چه می شود آیا کریمی رشت را ترک می کند یا خیر باید دید در روز های آینده چه اتفاقی خواهد افتاد و سرنوشت سپیدرود رشت چه می شود.