بدون تاریخ بدون امضا

شانس بالای فیلم بدون تاریخ بدون امضا برای نمایندگی ایران در اسکار 2019

شانس بالای فیلم بدون تاریخ بدون امضا برای نمایندگی ایران در اسکار 2019

به گزارش نازشو – همانطور که می دانید اسکار 2019 قرار است در تاریخ  24 فوریه 2019 بزگزار شود و کشور های مختلف در حال تعیین فیلم نماینده خود در اسکار هستند و در ایران هم کم کم درباره نماینده ایران در اسکار صحبت می شود و باید منتظر بمانیم که ببینیم کدام فیلم سینمایی به عنوان نماینده ایران در اسکار شناخته می شود. سال گذشته فیلم  نفس به کارگردانی خانم آبیار موفق به حضور اسکار نشد. امید ها درباره اینکه آقای فرهادی دوباره به عنوان ایران در اسکار شرکت کند هم به پایان رسیده چون این فیلم در ایران اکران نشده است و همچنین این فیلم به عنوان یکی از کاندید های اصلی نمایندگی کشور اسپانیا در اسکار معرفی شده است که شانس بسیار بالایی هم دارد.

فیلم سینمایی بدون تاریخ بدون امضا

اما فیلم سینمایی که سال گذشته و امسال توانستن روی پرده سینما مخاطب خوبی جذب کنند کم نبود اما چند فیلم شانس بسیار بالا تری نسبت به سایر فیلم ها برای حضور در اسکار دارند. از جمله فیلم های که شانس بالایی دارند فیلم سینمایی بدون تاریخ بدون امضا به کارگردانی برادران جلیلوند است که به تازگی توانست بیشتر جوایز جشن خانه سینما 97 را بگیرد. یکی از فیلم های است که شانس زیادی برای راه یابی به اسکار را دارد.

فیلم بعدی که ممکن است نماینده ایران در اسکار باشند فیلم سینمایی به وقت شام است که تبلیغات گسترده ای برای نمایش آن در سینما ها شد. فیلمی که درباره حوادث سوریه ساخته شده است و یکی دیگر از فیلم هایی است که شانس حضور در اسکار را دارد.

 تنگه ابوقریب

فیلم تنگه ابوقریب ساخته بهرام توکلی یکی دیگر از فیلم هایی بود که در حال اکران در سینما کشور می باشد و در جشنواره فیلم فجر هم توانست جایزه بهترین فیلم  را بدست آورد. این فیلم هم شانس خوبی دارد که به عنوان ایران در اسکار معرفی شود.

فیلم سینمایی شعله‌ ور

دیگر فیلمی که شانس بالایی برای حضور به عنوان نماینده ایران در اسکار 2019 را دارد ساخته جدید حمید نعمت الله است که هم اکنون در سینما ها در حال اکران است و از فیلم ها خوبی بوده است که توانست هم نظر کارشناسان و هم مردم را جلب کند.

از دیگر فیلم هایی که می توانند شانس حضور در اسکار را داشته باشند می توانند به سد معبر ساخته محسن قرایی ، فیلم دارکوب بهروز شعیبی ، لارتاری ساخته کارگردان موفق چند سال اخیر یعنی مهدویان و در آخر هم می شود از فیلم سینمایی خوک مانی حقیقی نام برد. حال باید دید کدام فیلم به عنوان نماینده ایران به اسکار معرفی می شوند امیدواریم امسال بتوانیم به دور نهایی این مراسم راه پیدا کنیم