شاه‌محمدی: مدیریت پرسپولیس تیم را تقویت کند/ یحیی انتخاب خوبی درباره تاجیک‌ها داشت

پیشکسوت پرسپولیس گفت:پرسپولیس به تقویت در نیم فصل دوم نیاز دارد و امیدوارم مدیریت باشگاه نیازهای کادر فنی در این زمینه را برطرف کند.

جمشید شاه‌محمدی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، در مورد دیدار اخیر پرسپولیس برابر فولاد که منجر به پیروزی یک بر صفر تیم گل محمدی شد گفت: اگرچه در دقایق ابتدایی این بازی، ابتکار عمل در دست فولادی ها بود اما رفته رفته پرسپولیسی‌ها خود را در زمین پیدا کردند و راه های جدیدی برای بیرون آمدن از پرس و فشار فولادی ها و نزدیک شدن به دروازه این تیم پیدا کردند. این روند در نیمه دوم شکل کامل تری را به خود گرفت و در نهایت پرسپولیس به گل برتری رسید.

وی افزود: پس از گل پرسپولیس، فولاد کمی جلو کشید و این مساله یک مقدار تراکم فولادی ها در میان میدان را کم کرد و پرسپولیس بهتر از قبل میانه میدان را در اختیار گرفت و در نهایت برد خوبی را به نام خود به ثبت رساند تا یک گام دیگر به کسب قهرمانی ششم نزدیک تر شود.

مهاجم سال های دور پرسپولیس در مورد گلزنی مهدی عبدی در این بازی و شرایط این بازیکن در ترکیب اصلی سرخ ها خاطرنشان کرد: عبدی مهاجم گلزنی است و از نظر چارچوب شناسی شرایط خوبی دارد اما از نظر دوندگی نتوانسته است انتظارها را برآورده کند، فاکتوری که برای یک مهاجم خیلی مهم است. من شخصا از این نظر از عبدی راضی نیستم. او مهاجم و بازیکن جوانی است که باید دوندگی و تلاش بیشتری داشته باشد.

این پیشکسوت سرخ‌ها در خصوص عملکرد دو بازیکن تاجیک پرسپولیس در این دیدار اظهار داشت: این دو بازیکنان جوانی هستند که فعلا به زمان نیاز دارند. البته من شرایط وحدت را بهتر از منوچهر دیدم. وحدت در این بازی خیلی خوب و با انگیزه نشان داد و شکل بازی‌اش در ترکیب پرسپولیس به گونه‌ای بود که با اعتماد به نفس بالا در خط دفاعی ظاهر شد. در مجموع شرایط دو بازیکن خارجی پرسپولیس را خوب دیدم و برای باور هستم یحیی انتخاب های خوبی را در جذب این دو بازیکن داشته است.

شاه‌محمدی در خصوص نیازهای پرسپولیس برای تقویت تیمش در نیم فصل دوم به برنا گفت: یک از اصلی‌ترین نیازهای پرسپولیس تقویت خط حمله و جذب یک مهاجم ششدانگ و گلزن است، مهاجمی که قدرت مانور در محوطه جریمه و سرزنی را داشته باشد و بتواند در کارهای سرعتی موفق عمل کند. جذب چنین مهاجمی با این خصوصیات فنی می تواند قدرت فاز تهاجمی پرسپولیس را بالا برده و در نیم فصل دوم قدرت بیشتری را به خط حمله تیم ببخشد.

وی در پایان تاکید کرد: پرسپولیس برای حضور موفق در ادامه فصل جدا از مسائل فنی، به آرامش روحی و روانی نیاز مبرم دارد. امیدوارم مدیریت جدید پرسپولیس هم سو با نیاز کادر فنی عمل کرده و مشکل محرومیت دوباره از نقل و انتقالات را حل کرده و با تزریق پول به تیم برای حل مشکل مالی بازیکنان فعلی و جذب بازیکن جدید، مشکلات روحی و روانی تیم را حل کنند تا پرسپولیس بتواند با قدرت کار خود را در نیم فصل دوم برای کسب قهرمانی ششم ادامه دهد.

  Read more…

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز