شاه محمدی: ما پرسپولیسی‌ها ۵ سال می‌شود که «شنگول» هستیم آقای دادرس/ امسال هم شنگول می‌شویم

این روزها درگیری‌های رسانه‌ای میان پرسپولیسی‌ها و مهدی دادرس عضو کمیته استیناف بالا گرفته است. جمشید شاه محمدی مهاجم سال‌های نه چندان دور تیم ملی و پرسپولیس نیز به این موضوع واکنش نشان داده است.

دادرس مصاحبه‌ای با یکی از رسانه‌ها انجام داد و مدعی شد پارسال که بازی سپاهان و پرسپولیس ۳ برصفر به سود تیم تهرانی شد، پرسپولیسی‌ها شنگول شدند و…!

این صحبت‌ها واکنش هواداران و پرسپولیسی‌ها را به دنبال داشت. در همین ارتباط دقایقی با جمشید شاه محمدی مهاجم سال‌های نه چندان دور تیم ملی و پرسپولیس صحبت کردیم که سابقه کار با مهدی دادرس را دارد.

از ماجرای مهدی دادرس و پرسپولیسی‌ها خبر دارید؟

من در تیم سایپا با آقای دادرس کار کردم. حاجی آدم خوبی است و دل صافی دارد اما نباید در این ماجرا به این شکل ورود یا مصاحبه می‌کرد.

پرسپولیسی‌ها بیشتر به دلیل استفاده دادرس از کلمه «شنگول» شاکی و ناراحت هستند؟

اتفاقا خدمت دوست خوبم حاجی دادرس می‌خواهم بگویم که ما پرسپولیسی‌ها ۵ سالی می‌شود که قهرمان می‌شویم و شنگول شده ایم. این فصل هم انشالله باز قهرمان شده و شنگول می‌شویم!

جالب بود؟!

از آن جالب تر این است که با این همه هزینه سپاهان و تیم‌های صنعتی باز هم پرسپولیس شانس اول قهرمانی است. با این بازی‌های زیبایی که پرسپولیس ارائه می‌دهد و قهرمانی‌های پی درپی که بدست می‌آورد نباید شنگول باشیم؟!

بسیارخوب؛ راستی خبر دارید علی پروین برای خرید باشگاه پرسپولیس اعلام آمادگی کرده است؟

یک چیزهایی شنیدم اما جدی شده است؟

جدی که خودش اعلام آمادگی کرده است!

ما پرسپولیسی‌ها از این اتفاق استقبال می‌کنیم. علی پروین اسطوره و شناسنامه پرسپولیس است.

آیا پروین می‌تواند از عهده هزینه‌های سنگین تیمداری در پرسپولیس برآید؟

علی آقا آدم کم تجربه ای نیست. حتما فکرهایش را کرده که چنین حرفی زده است. شرکت پیشکسوتان پرسپولیس هم زیر نظر ایشان است و می‌دانم برنامه‌های زیادی دارد اما با تمام این تفاسیر بعید می‌دانم این اتفاق بیفتد.

چرا؟

به نظرم واگذاری پرسپولیس یا استقلال به بخش خصوصی بیشتر یک شعار است. شعاری که هر چند سال یک بار تکرار می‌شود اما به جایی نمی‌رسد. این بار هم من یکی بعید می‌دانم این دو تیم را به بخش خصوصی واگذار کنند.

در آستانه بازی با پدیده مشهد شرایط پرسپولیس را چطور می‌بینید؟

شکست دادن سپاهان اصفهان یک پیروزی بزرگ برای پرسپولیس بود. آن برد اعتماد به نفس بچه‌های پرسپولیس را بالا برده است. این اعتماد به نفس در دیدار با تراکتور تبریز مشهود و مشخص بود. هر چند بازی در مشهد برگزار می‌شود اما من فکر نمی‌کنم این مسابقه برای پرسپولیس مشکلی ایجاد کند. هر چند از آن طرف هم نباید پدیده را دستکم گرفت.

به نظر شما این فصل رقیب اصلی پرسپولیس برای قهرمانی کدام تیم است؟

به نظرم استقلال می‌تواند رقیب اصلی باشد ولی باز هم شانس پرسپولیس بیشتر است. پرسپولیس به یک باور درونی برای قهرمانی رسیده است. به همین خاطر اعضای این تیم فشار کمتری نسبت به استقلال روی دوش خود احساس می‌کنند و راحت تر به ویژه در نیم فصل دوم بازی خواهند کرد.

قبول دارید استقلال این فصل تیم بهتری شده و آمار گل خورده این تیم بی نظیر است؟

گفتم استقلال رقیب اصلی پرسپولیس است. این تیم چند سال می‌شود قهرمان نشده است. آنها می‌خواهند به هر قیمت طلسم شکنی کنند اما پرسپولیس هم مربیان و بازیکنان با تجربه ای دارد که هرگز از جام گرفتن و قهرمانی خسته نمی‌شوند.

  Read more…

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز