شجاع خلیل زاده

شجاع خلیل زاده : از لحاظ بدنی بسیار آماده هستیم.

شجاع خلیل زاده : از لحاظ بدنی بسیار آماده هستیم.

به گزارش نازشو – شجاع خلیل زاده در آستانه بازی پرسپولیس و الدحیل در مصاحبه ای اعلام کرد که از لحاظ بدنی بسیار آماده هستیم. و این بخاطر مربی بدنساز خوبی هست که داریم. او درباره بازی با الدحیل صحبت های جالبی کرده است که در ادامه نیز می توانید آن را بخوانید.

شجاع خلیل زاده در بخشی از سخنان خود درباره اینکه بازی سختی با الدحیل داریم سخن گفت و درباره اینکه هدف ما در تمام بازی ها برد است و به تساوی فکر نمی کنیم اما تساوی در قطر هم برای ما نتیجه خوبی است. او درباره اینکه شانس کدام تیم روی کاغذ بیشتر است گفت شانس تیمی که بهتر در زمین عمل کند و از قبل بازی تیمی برنده نیست.

او درباره اینکه ممکن است تیم قطری با حواشی خود روی عصبانی شدند شما کار کند هم اعلام کرد که به خودم بعد از بازی در خوزستان گل دادم که دیگر عصبانی نشوم و مطمن باشید شجاع خلیل زاده آرامی از لحاظ رفتاری خواهید دید. او همچنین در بخشی از مربی بدنساز تیم تعریف کرد و گفت این آمادگی مدعیون سخت گیری و زحمات مارکو هستیم.

خلیل زاده از علاقه زیاد خود برای گلزنی در این دیدار هم صحبت کرد و گفت اگر اجازه داشته باشم بروم جلو حتی برای گلزنی تلاش خواهم کردو