شربت نذری

شربت نذری برای ایام محرم

شربت نذری برای ایام محرم

یکی از پر استفاده ترین نذری های ماه محرم شربت هستند که انواع مختلفی از آن برای این ایام تهیه می شود و با توجه به هزینه تهیه آن بسیار از افراد عهده آن بر می آینده و در بیشتر ایستگاه های صلواتی ویژه محرم می بینید که از شیر و انواع شربت ها برای پذیرایی از عزاداران حسینی استفاده می شود ما هم در این مطلب سایت نازشو برای شما روش تهیه شربت زعفران یکی از شربت های بسیار خوشمزه و پرتقویت است. و بسیار هم در این ایام مناسب است که از این شربت به عنوان نذری استفاده کنید چون یکی از شربت های انرژی زا و پرخاصیت است که بسیار ساده هم تهیه می شود و در ادامه شما با طرز تهیه شربت زعفران نیز آشنا می شوید.

طرز تهیه شربت زعفران ویژه نذری ماه محرم

خوب شما عزیزان برای تهیه شربت نذری بسیار خوشمزه باید یک مثقال زعفران پودرشده را در 100 سی سی آب هشتاد درجه سانتی گراد حل کنید و یک لیتر آب را با حدود یک کیلوگرم شکر قوام بیاورید. پس از آن زعفران حل شده را به شربت شکر اضافه کنید تا یک غل بزند. حال به همین سادگی شربت آماده است. و شما می توانید با آن از عزاداران امام حسین (ع) پذیرایی کنید از خاصیت های مهم این شربت می توانند گفت که برای افزایش انرژی در افراد سرد مزاج به ویژه هنگام انجام کارهای فکری مناسب است. این شربت همچنین نشاط آور است.  شربت لیمو و نعنا و لیموناد نعنایی و شربت آبلیمو که این شربت ها را در ایام محرم نیز پخش می کنند.

امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گیرد توانست باشید با این آموزش یکی از شربت های بسیار خوشمزه برای نذری آماده کنید. از اینکه تا انتها همراه ما بودید از شما تشکر می کنیم.