پایان برنامه دورهمی 96

شروع فصل چهارم برنامه دورهمی برای عید 1398

شروع فصل چهارم برنامه دورهمی برای عید 1398

به گزارش نازشو – طبق گفته های معاون صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران طبق توافقات اولیه مشخص شده است شروع فصل چهارم برنامه دورهمی برای عید نورزو 1398 خواهد بود گفتنی است که اجرای این فصل هم برعهده مهران مدیری می باشد.

مهران مدیری در حال حاضر در مراحل ظبط سریال هیولا می باشد می باشد که قرار است برای شبکه نمایش خانگی حاضر شود که پیش بینی می شود ظبط آن در اواسط اسفند به پایان برسد باید دید مهران مدیری چه واکنشی به این صحبت های معاون صدا و سیمای جمهوری اسلامی نشان می دهد. اما طبق این گفته ها باید از پخش فصل چهارم برنامه دورهمی مطمن بود.

زمان دقیق شروع فصل چهارم برنامه دورهمی از طریق همین مطلب اعلام خواهد شد برای اینکه از اخبار تکمیلی و دقیق تر شروع فصل چهارم برنامه دورهمی باخبر شوید سایت نازشو را دنبال کنید. جزییات بیشتر از فصل چهارم برنامه دورهمی بزودی برای شما قرار داده خواهد شد.

زمان شروع فصل جدید مشخص شد 1398

همزمان با ایام نوروز و آغاز پخش سری جدید  «دورهمی»، این برنامه از هشتم فروردین ماه روی آنتن می‌رود و پس از آن در روزهای نهم، پانزدهم، شانزدهم این ماه پخش می شود.

گفتنی است برنامه تلویزیونی «دورهمی» با دکوری متفاوت با اجرایمهران مدیری و با نگاه کلی به خانواده های ایرانی، روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت ۲۳ پخش می شود.

دلیل پخش نشدن دورهمی در نوروز 1398

با اینکه قرار بود، برنامه «دورهمی» در ایام نوروز از شبکه نسیم پخش شود، طبق گفته سید مصطفی احمدی تهیه‌کننده این برنامه، با توجه به طولانی شدن فیلمبرداری سریال «هیولا» و ۱۷ قسمتی شدن آن، این برنامه فقط در سیزدهم فروردین، شب مبعث حضرت رسول اکرم (ص) و روز طبیعت روی آنتن خواهد رفت.

در تک قسمتی که هفته آینده پخش خواهد شد، تغییرات قابل توجهی جز طراحی دکور وجود ندارد و در سری جدید «دورهمی» پس از اتمام ساخت «هیولا» و استراحت مهران مدیری با طراحی جدید و تغییراتی بیشتر مهمان خانه‌ها خواهیم بود.


مربوط به فصل قبل

در یکی دیگر از مطالب سایت نازشو برای شما دوستان خبری از پایان برنامه دورهمی 96 را گذاشتیم. دورهمی مهران مدیری که بهترین برنامه سال 95 هم انتخاب شد به پایان رسید این برنامه که از عید سری دوم خود را آغاز کرد بازهم جای خود در میان مردم باز کرد و توانست مخاطبان زیادی را جذب کند. اما امروز باخبر شدیم که این مجموع به کار خود پایان داده است. این که چرا یک برنامه موفق به این خوبی به پایان رسیده است در ادامه توضیح خواهیم داد. پس همراه سایت نازشو باشید.

دورهمی یک برنامه پر از حواشی از فصل اول شروع کنیم جایی که کارگردان دورهمی یعنی محراب قاسم خانی با تهیه کننده گان دورهمی به مشکل برخورد این مشکل تا جایی بیخ پیدا کرد که محراب قاسم خانی از گروه دورهمی جدا شد و همین مثله باعث قطع همکاری چند بازیگر با دورهمی شد که از جمله آن شقایق دهقان همسر محراب قاسم خانی بود. بعد جدایی قاسم خانی تهیه کننده گان تصمیم گرفتند که مدیری را به عنوان کارگردان جدید انتخاب کنند تا مدیری هم به عنوان مجری و هم به عنوان کارگردان در این مجموع فعالیت کند.

مدیری که همیشه با کار هایش توانست رضایت مردم را جلب کند به خوبی توانست دورهمی را به یک برنامه موفق تبدیل کند. بعد از چند ماه این برنامه به پایان رسید و مهران مدیری تصمیم گرفت که اولین فیلم سینمایی خود را بسازد این فیلم که بخاطر بعضی از مشکلات نتوانست به جشنواره برسد زمان فیلمبرداری اش بسیار طول کشید تا جایی که تهیه کننده گان دورهمی چند جلسه با مدیری برگزار کردند که آیا می خواهد با دورهمی همکاری کند یا خیر که بلاخره مدیری بعد ساخت فیلم سینمایی ساعت 5 عصر و یک استراحت یک ماه تصمیم گرفت که دورهمی برای شب های عید برروی آنتن برود و سری جدید را آغاز کند این سری هم تحولات زیادی داشت بیشتر بازیگران تصمیم به جدایی از دورهمی گرفتند و فصل جدید تنها با سه بازیگر آغاز شد.

پایان برنامه دورهمی 96

پایان برنامه دورهمی 96 ، همین مسئله که بیشتر بازیگران تمایل به همکاری نداشتند مدیری به این فکر انداخت که نمایش را از دورهمی حذف کند که با مخالفت تهیه کننده گان و اسپانسر کار این موضوع منتفی شد تا کار با سه بازیگر ادامه داشته باشد و مدیری توانست با همین سه بازیگر هم بسیار عالی کار کند. این فصل بخاطر طنز های اجتماعی و سیاسی بسیار دشمن پیدا کرد تا جایی که چند نفر به شدت دنبال این بودن که این برنامه را سرکوب کنند. و شاید تا جایی هم موفق بودند این برنامه با این انتقاد به کار خود ادامه داد.

دلایل پایان دورهمی

پایان برنامه دورهمی 96 ، حواشی دیگری هم ایجاد شد و برادران قاسم خانی در مصاحبه های خود تنه های به این برنامه زدن محراب قاسم خانی در یک مصاحبه گفت از مدیری به شدت دلگیر است چون بعد از جدایی از دورهمی تماسی با من نداشته است و من به همین خاطر از دست او ناراحت هستم و دیگر دورهمی را نمی بینم. و در بخش دیگر هم گفت که من مهران مدیری را به این کار اضافه کردم و آخرین نفری که به دورهمی اضافه شد مهران مدیری بود. برادر محراب یعنی پیمان هم در یک مصاحبه گفت که دورهمی یک برنامه کپی شده از تلویزیون هند است و چند انتقاد دیگر هم کرد. اینا همه به کنار با نزدیک شدن به انتخابات طنز سیاسی دورهمی بیشتر شد تا جایی که بعضی از رسانه مدعی شدند که دورهمی دیگر پخش نخواهد شد اما این برنامه همچنان روی پای خود ماند و به کار خود ادامه داد. اما امروز آخرین قسمت برنامه دورهمی ساخته شد و در رسانه ها عکس تمام گروه دورهمی منتشر شد. در آخرین برنامه دورهمی میهمان برنامه احسان خواجه امیری بود که امروز او هم در اینستاگرام خودش اعلام کرد که مهمان آخرین دورهمی 96 است. همچنین گفتنی است که پایان برنامه دورهمی 96 در اوایل شهریور ماه 96 است و قرار است که از این به بعد فقط روز های جمعه و شنبه دورهمی پخش شود.

گفته ها حاکی از این است که مدیری میخواد دوباره با شبکه سه همکاری کند و یک طرح جدید که متعلق به خودش است را می خواهد در شبکه سه پیاده کند و گفته می شود که مسئولان هم با این طرح موافقت کردند. و قرار است بعد از ماه رمضان درباره اجرایی شدن این طرح با مدیری جلسه های برگزار شود. گفتنی است که شنیده می شود این برنامه که مدیری میخواهد پیاده سازی کند چیزی حدود 800 قسمت برنامه است. خلاصه امیدوار هستیم که مدیری همچنان به کارش در تلویزیون ادامه دهد. چون در بعضی از صحبت های اعلام کرده بود که شاید دورهمی آخرین برنامه من در تلویزیون باشد و دیگر می خواهم در سینما فعالیت کنم و سالی یک یا دو فیلم بسازم. حال باید منتظر ماند که بازگشت مهران مدیری به شبکه سه  بله  یا خیر ؟

فصل جدید دورهمی

فصل جدید دورهمی با مهران مدیری دوباره کلید خواهد خورد به گفته مدیران شبکه نسیم با اینکه مهران مدیری در مصاحبه های خود گفته بود که دورهمی یک اوج داشته و بهتر است در همینجا تمام شود اما مدیران شبکه نسیم که با تمام شدن خندوانه و دورهمی با افت مخاطب شدید دچار شدند تصمیم گرفتند مذاکرات با مهران مدیری برای شروع فصل جدید دورهمی شروع کنند. در آخر مهران مدیری هم این درخواست را پذیرفت و شاهد فصل سوم دورهمی خواهیم بود در زمان پخش فصل جدید دورهمی هنوز خبری نرسیده اما گفته می شود بعد ماه سفر ظبط برنامه ممکن است شروع پیدا کند و در این باره تغییرات فقط در دکور و بازیگران خواهد بود. که به زودی زمان دقیق پخش آن اعلام خواهد شد.

 

 

یک نظر برای “شروع فصل چهارم برنامه دورهمی برای عید 1398”

دیدگاه ها غیر فعال است.