بهانه دست کی روش

شفر بهانه دست کی روش داد

شفر بهانه دست کی روش داد

به گزارش نازشو – دیگر مشکلات بین کی روش و برانکو از رسانه ها به فدارسیون و باشگاه رسیده است. این مشکلات که رسانه بسیار به آن دامن زدند به حد بسیار بالایی رسیده است و قبل از شروع جام ملت های آسیا حتی کی روش لحن خود را شدید تر کرده است و درباره رفتن و حتی به عنوان تیکه به برانکو درباره جایگزین خود صحبت کرده است. همه این موارد بی شک از فردی که استاد جنگ های روانی است بعید نیست و حال ممکن است شفر هم به عنوان شخص دوم وارد این درگیری شود. شفر بهانه خوبی دست کی روش داد. به این صورت که شفر بعد از پایان بازی استقلال با استقلال خوزستان اجازه حضور بازیکنان در اردوی ریکاوری تیم ملی ایران را نداد.

حدود یک سال می شود که کی روش با تصمیمی که گرفته است تمام بازیکنان ملی پوش را بعد از هر بازی باشگاهی در اردوی ریکاوری زیر نظر کادرفنی تیم ملی حضور پیدا می کنند. این مسئله که از همان اول مخالفین داشت اما به خوبی اجرا شد اما در آخرین بازی استقلال وینفرد شفر این اجازه به بازیکنان نداده است و بهانه دست کی روش داد تا مصاحبه ای علیه شفر هم داشته باشد.

حال باید منتظر واکنش کی روش باشیم که به این موضوع چه واکنشی نشان می دهد آیا شفر هم به جنگ روانی خود اضافه می کند یا از آن می گذرد و ادامه بحث های خود با برانکو ادامه می دهد. حال باید دید آیا این موضوع اصلی فوتبال ایران حل می شود و تیم ملی با آرامش به جام ملت های آسیا 2019 در کشور امارات می رود یا خیر این مباحث را باید در هفته های آینده بررسی کرد که چه اتفاقاتی خواهد افتاد. آیا فدراسیون ترجیح می دهد مدافع کی روش باشید یا واسطه پایان اختلاف بین این دو شخص مهم فوتبال ایران باید منتظر بود و دید.