شوک بزرگ به هواداران استقلال

شوک بزرگ به هواداران استقلال در فصل نقل و انتقالات

شوک بزرگ به هواداران استقلال در فصل نقل و انتقالات

در روز هایی که تیم ها همه دنبال جذب بازیکنان مد نظر خود هستند مدیران استقلال هنوز نتوانستن سرمربی جدید تیم خود را انتخاب کنند. و بنا به گفته هایی قرار است فرهاد مجیدی تا زمان انتخاب سرمربی جدید هدایت استقلال در فصل نقل و انتقالات را برعهده بگیرد. اما وضعیت استقلال در فصل نقل و انتقالات بسیار بحرانی شده است. بازیکنان کلیدی تیم در حال جدایی هستند که همین امر شوک بزرگی به هواداران استقلال وارد کرده است.

اولین خروجی الهیار صیادمنس و روزبه چشمی بازیکن ملی پوش و موثر استقلال در چند فصل اخیر شوک اول به هواداران بود بعد الهیار صیادمنش و  چشمی صحبت هایی درباره جدایی فرشید اسماعیلی به گوش رسید که هنوز به واقعیت نپیوست است. اما خروج خارجی ها استقلال نگران کننده ترین بخش بوده است. در چند روز گذشته اسماعیل گونکالوس و پاتوسی از طریق اینستاگرام از استقلالی ها خدا حافظی کرده اند. و این مسئله بسیار استقلالی ها را ناراحت کرده است که پاتوسی مهره کلیدی استقلال در نیم فصل به همین راحتی از باشگاه جدا شد تا دوباره استقلال در خط میانی به بحران برخورد کند. همچنین نامشخص بودن وضعیت بازیکنانی چون پژمان منتظری ، وریا غفوری و امید نورافکن و فرشید اسماعیلی هم در این بین چالش دیگر استقلال است.

حال عدم معرفی سرمربی جدید استقلال دیگر مشکل هواداران است که می تواند به تیم آسیب بزند. و مدیران هنوز با سرمربی ایتالیایی و سابق باشگاه اینتر به توافق نهایی نرسیده اند. کش دار شدن مسئله انتخاب سرمربی ممکن است بزرگترین آسیب را به استقلال بزند و آن ها بازهم مجبور به ساخت تیم جدید با بازیکن جدید شوند. و اسکلت اصلی تیم خود را از دست بدهند. حال باید دید شوک بزرگ به هواداران استقلال فقط همین موارد بوده است یا مشکلات بزرگتری هم در راه است.