شیری: قهرمانی واقعی نیم‌فصل را به هواداران پرسپولیس تبریک می‌گویم/ ۲ ماه است که زمین تمرین نداریم

مدافع پرسپولیس، سرخپوشان را قهرمانی واقعی نیم‌فصل اول لیگ برتر خواند و به هواداران پرسپولیس قول قهرمانی در پایان لیگ بیست‌ویکم را داد.

مهدی شیری پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل فجر سپاسی شیراز اظهار داشت: واقعاً بازی سختی بود و می‌دانید تیم‌ها مقابل ما چگونه بازی می‌کنند. کسب سه امتیاز از هر چیزی مهم‌تر بود که به آن دست یافتیم.

وی در مورد تغییرات مدیریتی باشگاه پرسپولیس گفت: این موضوع در حیطه وظایف ما نیست، اما امیدوارم آرامش به تیم ما برگردد. پرسپولیس نباید با این شرایط مواجه باشد و ما که چند سال است در لیگ برتر قهرمان می‌شویم، امید داریم شرایط بهتر شود. این اتفاق تاکنون رخ نداده، اما امیدوارم پرسپولیس به آرامش برسد.

مدافع پرسپولیس در خصوص اینکه تنها ۲۰ درصد از قرارداد اعضای این تیم پرداخت شده و مدیرعامل جدید باشگاه قول حل این مشکل را داده است،‌ عنوان کرد: به ما گفتند تلاش می‌کنیم بخشی از قراردادها را پرداخت کنیم و امیدوارم این کار را انجام دهند.

شیری درباره گلایه‌های یحیی گل‌محمدی از وضعیت محل تمرین پرسپولیس تصریح کرد: هر چه مربیان می‌گویند، درست است. همه فکر می‌کنند پرسپولیس شرایط خوبی دارد، اما دو ماه است که زمین تمرین نداریم و شما خبرنگاران یک روز به محل تمرین ما بیایید.

وی در مورد نایب‌قهرمانی پرسپولیس در پایان نیم‌فصل اول اظهار داشت: نمی‌توانم در این باره صحبت کنم. به هواداران قول می‌دهم در پایان فصل قهرمان شویم و قهرمانی واقعی نیم‌فصل را به هواداران خودمان تبریک می‌گویم!

  Read more…

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز