شیر پسته

شیر پسته نوشیدنی فوق العاده برای این روز ها

شیر پسته نوشیدنی فوق العاده برای این روز ها

امروز در خدمت شما هستیم با طرز تهیه شیر پسته نوشیدنی بسیار خوشمزه که بسیار راحت در خانه تهیه می شود و می تواند گزینه بسیار خوبی باشد. تهیه شیرپسته در کنار اینکه بسیار مقوی است و برای بدن خاصیت فراوان دارد برای رفع کمبود آب بدن هم کمک کننده است اما به هر حال بهترین گزینه برای تامین آب بدن مصرف آب است اما برخی اوقات دیگر میل ندارید که آب بخورید و در این مواقع نوشیدنی های هم چون شیر پسته ، شیر موز و بسیار می تواند کمک کننده باشد. ما به شما درست کردن این نوشیدنی خوشمزه و مفید را در این پست یاد خواهیم داد و شما به راحتی در عرض چند دقیقه می توانید یک شیرپسته برای خود و اعضای خانواده آماده کنید و از نوشیدن آن در کنار هم لذت ببرید.

مواد لازم برای تهیه شیر پسته نوشیدنی فوق العاده برای این روز ها

نصف قاشق چای خوری پودر ثعلب
3 قاشق غذا خوری پودر پسته
یک عدد موز
پانصد گرم شیر یخ زده
هفتصد گرم بستنی وانیلی

طرز تهیه شیر پسته نوشیدنی فوق العاده برای این روز ها

خوب برای استارت کار تهیه این نوشیدنی در گام نخست یک عدد موز را داخل مخلوط کن می ریزیم و خوب هم می زنیم بعد که خوب از حالت اولیه خارج شد بستنی وانیلی را به آن اضافه می کنیم و اجازه می دهیم تا خوب ترکیب شوند بعد از این کار، در طرز تهیه شیر پسته لازم است شیر یخ زده را به بقیه مواد اضافه کنیم و سپس از اینکه با موز و بستنی هم زده شد می توانیم پودر ثعلب و پودر پسته را با آن ها ترکیب کنیم.

خوب در آخر هم معجون آماده شده را در لیوان های که در نظر دارید بریزید. و برای تزیین شیر پسته می توانیم از پودر پسته ، خلال پسته ، پودر نارگیل و تیکه های موز  همچنین می توانید پسته کامل هم استفاده کنید و این بسته به خلاقیت شما می تواند بسیار بهتر هم شود.