صاف کردن مو

صاف کردن مو ساده و طبیعی

صاف کردن مو ساده و طبیعی

صاف کردن مو ها یکی از دغه دغه های بسیاری از خانم و حتی برخی از آقایان است و با بالا رفتن هزینه های صاف کردن مو استفاده از روش های طببعی که می تواند به صاف کردن مو ها کمک کند. شاید تاثیر مواد شیمایی را در مو های خود را نبینید اما این روش کم خطر تر هستند و می توانند از حالت فر بودن زیاد هم مو های شما را در بیاورد. ما برای شما مطلب آموزشی را در اینجا گردآوری کردیم که به کمک آن شما می توانید محلولی درست کنید که هم به سلامت مو های شما کمک کند و بسیار بهتر از اتو مو برای صاف کردن مو می باشد. شما برای تهیه این محلول طبیعی برای صافی مو به موادی که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد نیاز دارید. و در بخش دوم هم روش تهیه کردن این این محلول را به شما توضیح خواهیم داد در ادامه همراه ما باشید.

مواد لازم برای تهیه محلول صافی مو ساده و طبیعی

یک فنجان روغن نارگیل
سه قاشق چایخوری نشاسته ذرت
دو قاشق چایخوری روغن زیتون
چهار قاشق چایخوری آب لیمو

صاف کردن مو

روش تهیه به صورت زیر است

تهیه صافی مو طبیعی  : خوب برای اینکه این محلول طبیعی مواد بالا را داخل ظرفی ریخته و بر روی دمای ملایم با هم ترکیب کنید تا حالت خمیری به دست آید. بعد آن را بر روی موی خود بمالید.
سرتان را با یک کلاه حمام ویژه رنگ کردن مو بپوشانید. بعد از این مرحله، یک حوله گرم بر روی آن بگذارید و اجازه دهید تا یک الی دو ساعت به همین حالت باقی بماند. این ترکیب آسان می‌تواند موهای شما را سالم، درخشان و صاف نگه دارد. امیدواریم که این مواد به کار شما آماده باشد و برای مو شما اثر بخش بوده باشد. حتما اگر از این روش استفاده کردید نظرات و تجربیات خود را برای ما بنویسید.