صبحانه خوشمزه

صبحانه خوشمزه و سالم فرانسوی

صبحانه خوشمزه و سالم فرانسوی

برای شما در این مطلب وب سایت تفریحی و سرگرمی نازشو طرز تهیه صبحانه خوشمزه و سالم فرانسوی را قرار دادیم که بسیار ساده تهیه می شود و بسیار هم مقوی می باشد شما می توانید به راحتی این صبحانه را در عرض چند در دقیقه تهیه کنید. در بیشتر بسیاری از خانواده های ایرانی تنوع صبحانه بسیار کم است و بخاطر همین موضوع بسیاری از بچه ها و افراد خانواده زیاد علاقه به خوردن صبحانه ندارند اما با درست کردن غذا های متنوع و باب میل اعضای خانواده می توانند آن ها را دوباره به صبحانه خوردن تشویق کرد. اینجا شما طرز تهیه یک غذای فوق العاده برای صبحانه می آموزید که کلی چیز مقوی دارد. این صبحانه معروف به کاسرول یک صبحانه فرانسوی می باشد که در ادامه این پست شما می آموزید که چطور آن را در خانه تهیه کنید.

طرز تهیه صبحانه خوشمزه و سالم فرانسوی

برای آغاز به کار تهیه این صبحانه بسیار خوشمزه و خانگی شما باید در گام نخست پنج فنجان خمیر نان باگت را در سینی فر چرب شده پهن کنید. در یک ظرف بزرگ چهار شماره تخم مرغ رابا یک قاشق چایخوری وانیل ، یک چهارم فنجان شکر ، یک چهارم قاشق چایخوری نمک و یک و نیم فنجان شیر مخلوط کنید و روی خمیر بریزید.

سپس در ادامه کار هم شما باید یک قاشق چایخوری کره مارگارین را ذوب کنید و روی مخلوط تخم مرغ بریزید سپس دو قاشق غذا خوری گردوی پودر شده و دو قاشق غذاخوری کشمش را روی مخلوط خوب پخش کنید سپس آن رابه مدت 15 دقیقه در فر 170درجه قرار دهید تا کاملا برشته و طلایی رنگ شود. به همین راحتی توانستید یک صبحانه بسیار خوشمزه برای اعضای خانواده تهیه کنید و آن هم مطمن اند بسیار  از دیدن  و میل کردن این صبحانه خوشحال خواهند شد.