رحمتی علیه پرسپولیس

صحبت های رحمتی علیه پرسپولیس

صحبت های رحمتی علیه پرسپولیس

به گزارش نازشو امروز بازی پدیده و استقلال برگزار شد و این بازی یکی از حساس ترین بازی های نیم فصل اول لیگ برتر بود که با تساوی صفر بر صفر به پایان رسید. اما این دیدار یک صحنه داوری مهم داشت و آن هم صحنه گل استقلال بود که آفساید اعلام شد. این صحنه باعث اعتراض بسیار شد که در این بین مهدی رحمتی در اعتراض به این صحنه فلش بکی به بازی پرسپولیس و سپاهان زد و صحبت های علیه این تیم زد. چند وقتی است که بعد لیگ قهرمانان آسیا و اینکه از پرسپولیس حمایت ملی در بازی پایانی شد بسیاری از تیم ها علیه این تیم جبهه گرفتند. و اعتقاد دارند خیلی از موارد به نفع پرسپولیس از جمع داوری که این اعتقاد کاملا برعکس پرسپولیسی ها دارند. اما صحبت های رحمتی علیه پرسپولیس را در ادامه مشاهده می کنید.

آفساید گل استقلال به پدیده

رحمتی در بخش صحبت های خود اینگونه به یک سوال واکنش نشان داد. مهدی رحمتی در خصوص اینکه برخی مانند قلعه‌ نویی معتقدند با این شرایط سایر تیم‌ها باید به دنبال نایب قهرمانی باشند، گفت: وقتی تمام تیم‌ها از یک موضوع صحبت می‌کنند حتماً یک چیزی است. هفته قبل سپاهان گلی از پرسپولیس خورد که دو سال قبل ما همان‌طور از پرسپولیس خورده بودیم که بعد از اعتراض من اخراج شدم. چه کسی آن دربی را سوت زد و من را اخراج کرد؟ همه می‌دانند نیازی نیست من بگویم.
دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه پرسپولیسی‌ها هم معتقدند داوری‌ها به ضرر آنها بوده است، گفت: بله، آنها که صد درصد درست می‌گویند. همه چیز به ضرر آنهاست. ما همه چیز داریم، پول داریم، زمین تمرین خوب داریم اما آنها هیچ چیزی ندارند.

باید دید که در برنامه نود هفته آینده که عادل فردوسی پور قصد دارد صحنه های داوری که به ضرر و سود تیم ها بوده است را بررسی کنند. که ببیند کدام تیم های از داوری سود بردند و کدام تیم بیشتر ضرر کردند. شاید برنامه هفته بعد جواب خیلی از این صحبت های ضد و نقیض درباره داوری در نیم فصل اول فوتبال ایران باشد.