صحبت های علی کریمی

صحبت های علی کریمی و سکوت عادل فردوسی پور

به گزارش نازشو علی کریمی بازیکن محبوب فوتبال از ماه گذشته پا به میدان گذاشته با فساد در فدراسیون و فوتبال نیز مقابل کند. و در این راه چندین بازیکن هم از او حمایت کردند اما در مقابل خیلی از رسانه های به ظاهر مستقل اعمال سکوت در مقابل صحبت های کریمی کردند و حتی عادل فردوسی پور هم که همیشه گفته است که حامی فوتبال پاک است در زمینه صحبت های کریمی سکوت اختیار کرده است باید منتظر ماند که فردوسی در برنامه دوشنبه شب 6 آذر درباره صحبت های کریمی واکنشی نشان می دهد یا خیر اما به نظر می رسد مثل حضور بانوان در استادیوم ، حق پخش تلویزیونی عادل فردوسی در این مسئله هم سکوت اختیار کند. اما آیا با سکوت مسئله حل خواهد شد یا خیر. علی کریمی در ماه های گذشته بار ها تاج ، کفاشیان و ساکت و …. به مناظره دعوت کرده است و اما این مسئولان فقط سکوت اختیار کرده اند و با پیش کشیدن مسائل جدید می خواهند این مسئله را به فراموشی بسپارند. اما با شناختی که از علی کریمی داریم او کوتاه نمی آید تا اینکه حرف خود را بزند. چندی پیش بود که یکی از مدیران شبکه سه گفت که به علی کریمی وقت نمی دهیم و علی کریمی هم به زیبایی جواب این مدیر شبکه را داد که در ادامه چندی از افشاگری های علی کریمی و همچنین صحبت های علی کریمی درباره مهدی تاج ، کفاشیان ، کی روش ، و عادل فردوسی پور و… را نیز مشاهده خواهید کرد.

صحبت های علی کریمی

فساد در فوتبال ربطى به جادوگرى و رمالى نداره، با اين حكمها سوژه خنده تلخ مردم داغديده رو در اين روزها جفت و جور نكنيد هر چند خيلى وقته داغ اين فوتبال رو به دل مردم نشوندين،از تمام تريبونتون استفاده كنيد ولى سر مردم رو نميتونيد شيره بماليد ، اون چيزى كه فكر ميكنيد مردم هستند ، خودتونيد??يه دو سه روزى درگير يه كار مهمى هستم، برميگردم.
اقاى تاج حالا ميخواى برى اينو اونو ببينى كه تكرار مصاحبه من پخش نشه، انقدر ضعيفى كه نميدونى مصاحبه من تمام شبكه هاى اجتماعى پر شده و نيازى به جاهايى نداره كه ١٥٪‏ هم ببيننده نداره!!حالا برو دنبال يار كشى باش، يارات هم دستى بر اتش دارن البته ??با تمام يارانت هم توى فوتبال حريفتون هستم هم توى مسائل ديگه كه دارى توش دست وپا ميزنى
منتظرم باش
اقاى تاج كارت هديه ٥ميليون ريالى بانك تجارت را براى چه كارى استفاده ميكرديد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از امروز دنبال بستن كانال تلگرام من باش???

صحبت های علی کریمی

صحبت های علی کریمی

وقتی من به مطالب مهمی درباره مدیریت فدراسیون فوتبال اشاره می‌کنم، این اسمش حمله نیست! فقط طرح سواله برای شفاف‌سازی! این فوتبال و مشکلاتش وقتی درست می‌شه که همه مسئولین خودشون رو در مقابل مردم پاسخگو بدونن و خودشون رو توی اتاق‌هاشون پنهان نکنن!
آقایون تاج،‌ کفاشیان و ساکت و سایر مسئولان فدراسیون فوتبال باید بدونن که صاحب اصلی این فوتبال مردم و باشگاه‌‌ها هستن و اونها حق دارن بدونن تو این سیستم مدیریتی چی داره می‌گذره و شماها چه گلی دارید به سر این فوتبال می‌زنید!
به طور مثال مردم حق دارن درباره قرارداد تبلیغات محیطی فوتبال ایران همه چیز رو بدونن!‍ باشگاه‌ها حق دارن بفهمن چرا برای قرارداد دو ساله 160 میلیارد تومانی که با شرکت ایران نوین توسط شخص آقای تاج و رفقاش امضا شد،‌ فوتبال ایران مجبور شد 69 میلیارد تومان به این شرکت خسارت بده و تا الان هم نتونسته بقیه پولش رو بگیره!
.
آقای تاج و آقای ساکت! شما اون موقع همه کاره سازمان لیگ بودید و مجری این قرارداد! اگر برای سال اول نزدیک 23 میلیارد تومان به ایران نوین خسارت دادید،‌ به عنوان مسوول وظیفه داشتید کاری کنید برای سال دوم اگر هم مشکلاتی وجود داره خسارت کمتری به این شرکت داده بشه نه این که میزان خسارت برسه به 46 میلیارد تومان! شما باید توضیح بدید چرا هیچ شفاف‌سازی کاملی درباره پشت پرده این خسارت‌ها انجام نشد؟ چرا مسئولینی که مجری این قرارداد بودن و با گاف‌هاشون فوتبال ایران و باشگاه‌ها رو با خسارت 18 میلیون دلاری رو‌به‌رو کردن عذرخواهی نکردن و استعفا ندادن؟ مردم باید بدونن چه افرادی باعث و بانی این خسارت هنگفت شدن؟!! بالاخره یکی باید تو این فوتبال باشه که جواب این سوالات رو به مردم بده یا نه؟
.
آقایون! شما اگر کار خودتون رو درست انجام دادید، الان باید توضیح بدید چرا از این شرکت ضمانت‌نامه‌های معتبر بانکی نگرفتید که کار به اینجا کشیده نشه؟ اگر این کار رو انجام می‌دادید راحت حق این فوتبال گرفته می‌شد اما نه تنها این کار رو انجام ندادید بلکه 69 میلیارد تومان پول بیت المال و سرمایه فوتبال رو حیف و میل کردید!
.
جالب اینجاس که مدیران زحمت کش فدراسیون و سازمان لیگ چند وقت قبل حکم دادگاهی رو تو رسانه‌ها منتشر کردن که نشون می‌داد با شکایت از ایران نوین،‌دادگاه حکم داده 30 میلیارد تومان از مطالبات فوتبال توسط این شرکت پرداخت بشه! واقعا زحمت کشیدین! دستتون درد نکنه!منتهی بحث اصلی اینجاست که اون 23 میلیارد سال اول و 46 میلیارد سال دوم چی شد؟ چرا چنین خسارتی داده شد؟ کدوم یکی از شما جوابگوی ضرر 69 میلیاردی به باشگاه‌ها تو این شرایط بد اقتصادی‌شون هستید؟ کدوم یکیتون عذرخواهی کردید؟به هر حال تو اون سیستم از سوی یک نفر یا چند نفر کم‌کاری شده که چنین فاجعه‌ای به وجود اومده!
.
اخیرا هم سازمان بازرسی ماجرای خسارت 69 میلیارد تومانی به ایران نوین رو تایید کرده و گفته به تخلفات احتمالی مسئولین هم رسیدگی خواهد شد! با این حال ‌منتظر پاسخ اقایون تاج، کفاشیان و ساکت هم هستیم! البته اگر ترجیح بدن به جای تلاش برای خاموش کردن صدای افرادی که سوال می‌کنن، پاسخ این سوالات و ابهامات رو بدن

به جاى زنگ زدن به مدير شبكه هاى صدا و سيما و سايتهاى ورزشى معتبرو سردبيرهاى روزنامه ها، براى كار نكردن مطالب من، بهتر نيست يكبار براى هميشه پاسخگو باشين!!!!؟؟؟
قضاوت بامردم???

صحبت های علی کریمی

صحبت های علی کریمی

اقاى داورزنى ، در زمان رياست فدراسيون واليبال ، هميشه شما را به عنوان مديرى لايق  و كار بلد تحسين ميكردم ، الان كه به معاونت وزارت ورزش رسيدين، انتظارا از شما بالاتر رفته و اميدوارم مديريت در واليبال الان انتقال پيدا كنه به ديگر رشته ها???مردم از شما انتظار دارن كه از مديرهاى لايق حمايت و كسانى كه براى ورزش جز پر كردن جيب خود و همدستان خود ، كارى ديگه نكردن، از ورزش پاك كنيد???اقاى داورزنى ، از شما خواهش ميكنم گزارشى كه هيئت نظارت وزارت ورزش از فدراسيون تهيه كرده را هم شما و هم وزير محترم ورزش كه خوشبختانه ايشون هم دنبال شفاف سازى در ورزش است ، مطالعه كنيد. اين گزارش قبل شما به دست معاون قبلى دكتر سجادى رسيده و اتفاق خاصى نيفتاده!!!!فقط نتيجه گزارش اين بود كه اقاى كفاشيان ديگر براى دور جديد كانديد نشود( اى كاش كفاشيان كانديد ميشد) تا اين گزارش دربارش صحبتى نشود، در اين گزارش ريزه تمام قراردادهاى بسته شده توسط فدراسيون موجود است!!!!!!! اقاى داورزنى از شما انتظار ميرود كه در اين مورد شفاف سازى كنيد ??? فدراسيون. فوتبال كه پاسخگو نبود، اميدوارم اقاى وزير و شما بعنوان متولى ورزش پاسخگو باشين و نظر من نسبت به شما همانى كه بود ، بماند???منتظريم

صحبت های علی کریمی

صحبت های علی کریمی

اقاى تاج سوالهاى بالا رو كه جواب ندادى!!!؟?در مورد اين رابطه احساسى چيزى دارين براى گفتن !!!؟؟؟ اصلا از اين رابطه خبرى داشتين يا تازه توى اين يكى دو روز فهميدين و اينكه طرف چه سمتى در تيم ملى دارن و مدركشون چيه؟؟؟؟؟؟!??البته از ايشون در فدراسيون هاى تيراندازى، دو ميدانى،شنا و شمشير بازى هم استفاده كرد?????

صحبت های علی کریمی

 

اين سباستين كجا و سباستين دايسلر كجا????????

صحبت های علی کریمی

صحبت های علی کریمی

صحبت های علی کریمی

صحبت های علی کریمی

 

اولاً سالهاس مجرى هاتون التماس حضور در برنامه هاتون رو ميكنن، كه از جواب من معلومه كه اشتياقى براى اينكار ندارم ، بر عكس شما كه علاقه مندى با استفاده از اسم ديگران ، تيتر اول بشين??.،
?دوماً اگه صحبت از مناظره كردم، با علم بر اين بود كه ، ميدانستم اين درخواست از طرف تاج و دوستان موردقبول قرار نميگيرد.
?سوماً پاسخ مجرى برنامه وزينتون هم دارم كه در رابطه به مناظره با فساد برايم فرستاده،
?چهارماً ترجيح ميدم كه حرفامو در شبكه هاى اجتماعى بيان كنم كه ببيننده ميليونى و جهانى دارد??
ومن الله توفيق??

صحبت های علی کریمی

صحبت های علی کریمی

عادل جان

به درخواست كريمى محل نزار، ولى جامعه فوتبال و نسلهاى بعدى را چه ميكنى!!؟؟؟
كريمى و كريمى ها خوب يا بد عمر ورزشيشون تموم شد و رفت، ولى شما و دوستان اين را به خاطر داشته باشين هميشه كه اگه اين فوتبال نباشد، نه فدراسيونى خواهد بود و نه برنامه نودى !!!!!???
در عجبم در نوع رفتارت با اقاى كفاشيان و تاج!؟؟؟؟
گذر زمان نشانگر همه چيز خواهد بود??

صحبت های علی کریمی

صحبت های علی کریمی

از اين كارا بلدى؟؟
پارسال هيچ كارى نكردى!!؟؟طبيعتاً مثل من هيچ اطلاعاتى ندارى كه از اين حرفا ميزنى!!!??يه نگاه بنداز به قوانين ببين اگه جرات اينكارو داشته باشى، چه محروميتى در انتظار فدراسيون شخصى خودت شامل ميشه!!!!!!؟؟??

 

در این پست شما تمامی افشاگری های علی کریمی ، صحبت های علی کریمی درباره افراد مختلف را مشاهده کردید و حال قضاوت با شماست که حق با چه کسی هست. آیا تلاش ها علی کریمی اسطوره فوتبال به به ثمر می نشیند با خیر همچنین گفتنی است تمامی اخبار بالا از کانال تلگرام علی کریمی نیز کپی شده است.