صدری: اکنون باید روی بازی تمرکز کنیم/ از مردم عذرخواهی می‌کنم

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: اکنون وقت صحبت کردن درباره دلیل تاخیر در پرواز تیم به عربستان نیست.

سید مجید صدری درباره سفر تیم پرسپولیس به عربستان برای برگزاری دیدار مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال اظهار داشت: اکنون از فرودگاه بازمی‌گردم. خوشبختانه با کمک همه دستگاه‌های اجرایی به ویژه وزارت امور خارجه، دبیر این وزارت خانه و وزیر ورزش و جوانان به یاری خدا مجوز سفر صادر شد و بچه ها یا قدرت به عربستان رفتند تا افتخار دیگری را برای کشورمان به ارمغان بیاورند.

وی در مورد دلیل تاخیر در پرواز تیم پرسپولیس عنوان کرد: اجازه بدهید فعلا تمرکز خود را روی بازی بگذاریم. ان‌شاء الله پس از بردن الهلال و کسب قهرمانی درباره این مسائل صحبت می‌کنیم.

سرپرست پرسپولیس درخصوص اقدامات این باشگاه برای صدور روادید اعضای تیم عنوان کرد: دوستان مان در فدراسیون به ما نامه زدند که روادید در عربستان صادر می‌شود. امیدواریم با هماهنگی هایی که فدراسیون فوتبال انجام داده دیگر مشکلی نداشته باشیم ولی حفظ آرامش تیم و اینکه بچه ها با قدرت به کار خود ادامه بدهند برای ما مهم است. ان شاءالله  با کادرفنی و تیم قوی خود بتوانیم افتخار دیگری برای کشورمان به ارمغان بیاوریم.

صدری در گفت و گو با اخبار ورزشی شبکه سه تصریح کرد: اکنون نمی‌‌خواهیم درباره تاخیر در سفر تیم به عربستان صحبت کنیم اما باید از هواداران عزیز پرسپولیس به خاطر استرسی که به همه مردم وارد شد عذرخواهی کنم. سر فرصت در این مورد هم حرف می‌زنیم.

وی درمورد اینکه پس از جدایی جعفر سمیعی چه اقداماتی برای اضافه نشدن به حواشی باشگاه پرسپولیس انجام داد، گفت: سعی کردیم هر تعهدی سمیعی به تیم داده بود عملیاتی کنیم. ممکن است این موضوع مثلا ۱۰ تا ۱۵ روز تاخیر افتاده باشد اما تلاش کردیم صد در صد این کار را انجام بدهیم.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  سرپرست جدید کمیته حقوقی باشگاه پرسپولیس معرفی شد

سرپرست باشگاه پرسپولیس درخصوص اقدامات انجام شده برای آرامش این تیم برای بازی با الهلال گفت: یکی از عوامل موفقیت ما در ماه‌های اخیر هماهنگی کادرفنی، بازیکنان، هیات مدیره و مدیریت باشگاه بوده است. به عنوان یکی از اعضای خانواده به همه قول می‌دهم برای اینکه همیشه هواداران مان خوشحال باشند نهایت تلاش خود را می‌کنیم. در حد توان خود تلاش کردیم برای بازیکنان و کادرفنی شارژ مالی داشته باشیم.

صدری ادامه داد: باید از سجادی تشکر کنیم که در این مدت کم از زمان حضورش به هر دو باشگاه استقلال، پرسپولیس و به کل ورزش کشور نگاه ویژه‌ای داشته است. دلیل این موضوع هم از خانواده ورزش بودن سجادی است.

  Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز