صدری: رادوشویچ بدون اطلاع کادرفنی ایران را ترک کرد/ بار اول نبود که پول او دیر شده بود

سرپرست سابق باشگاه پرسپولیس گفت: رادو می گوید عاشق پرسپولیس است و روزهای خوبی را در این تیم سپری کرده، اما بدون اطلاع همه تهران را ترک کرد و این با حرف های او مغایر است.

سید مجید صدری ادامه داد: از انصاری‌فرد خواهش می‌کنم توضیح دهد که چگونه قرارداد گلر دوم از قرارداد حامد لک بالاتر است؟ در قرارداد او برای هر کلین شیت رادو ۱۰۰۰۰ دلار آپشن در نظر گرفته بودند.

وی ادامه داد: بار اول نیست که رادوشویچ پولش را با تاخیر می گیرد و این مرتبه اول نبود. ما با رادو تماس گرفتیم تا مشکلات را حل کنیم. در نشستی که با هم داشتیم با رادو شرط کردیم که مبالغ را در سه مرحله پرداخت خواهیم کرد و او قبول کرد. او شرط‌های ما را به صورت شفاهی قبول کرد ولی رفت.

وی افزود: رادو بدون اطلاع کادرفنی تهران را ترک کرد، اگر قرار است یک بازیکن مانند او که می گوید عاشق پرسپولیس است تیم را ترک کند باید کادرفنی و باشگاه را مطلع کند اما او بی خبر رفت. ما پیش بینی می کردیم او باز خواهد گشت و مبلغی را هم اضافه کردیم، اما بازنگشت.

صدری تصریح کرد: چندوقت پیش خانواده رادو می خواست به تهران بیایند و ما برنامه ای را در نظر گرفتیم تا با شرایط خوبی در تهران حاضر شوند اما امروز همه آنها نادیده گرفته شد. اگر رادو ناراضی بود و می خواست برود باید اعلام می کرد اما این کار را نکرد.

  Read more…

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز